Můj auťák Brouk (2005)

Já tomu prostě musím dát čtyři hvězdičky, Herbie je kouzelný autíčko s ještě půvabnější šofěrkou.

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Fantasy filmy nejsou můj šálek čaje, ale tento film nebyl zas tak špatný, hlavně dávám tři hvězdičky za efekty, místy to bylo i vtipné.

Noc v muzeu (2006)

Pro mě osobně průměrná komedie, která nezklame ale zároveň ani nenadchne.

Blázinec na koleji (2003)

Klasická teenegrovská komedie, kterých je už až moc. Ale dvě hvězdičky dávám za zápletku, protože takhle to zamotat, to muselo dát dost práce a chvílemi je to i vtipné.

A co když je to pravda? (2005)

Docela pěkná komedie s klasickým romantickým sladkým závěrem. Líbilo se mi to hlavně kvůli herečce Reese Witherspoon, ta holka je prostě kouzelná.

Madagaskar 2: Útěk do Afriky (2008)

Tak mě madagskar 2 mile překvapil, musím říct, že se mi líbil více než jednička. Největší záslahu na tom mají tučňáci, Glorie a Melman.

Troja (2004)

Úchvatný velkofilm, ze začátku jsem se divil, že roli bájného Achilla dostal Brad Pitt, ale mile mě překvapil a své role se zhostil výborně. Nejkrásnější na celém filmu je souboj Achilla a Hectora. Rozhodně doporučuji shlédnout v originálním znění, jedině tak nepříjdete o skvělý zvuk, který vás vtáhne přímo do děje.

Vrtěti psem (1997)

Krásná ukázka toho, jak nás ovlivňují media

Hooligans (2004)

Docela pěkný film o životě fotbalových výtržníků, kteří žijí jen proto, aby se o víkendu porvali s fanoušky konkurečního týmu. Ale zdaleka nedoshauje takových kvalit jako film Rise of the footsoldier