Comeback (2008) (seriál)

Tak jak jsem byl na začátku vůči tomuto seriálu skeptický, tak musím přiznat, že se mi velice zalíbil. Martin Dejdar tam snad předvádí svoji životní roli, pokud teda pominu Učitele tance. To jak dokáže zahrát "jednoduchého" člověka, pro kterého je světem absolutní bezstarostnost, rock a metal je prostě úchvatné. Celkově herecké obsazení a výběr postav je perfektní. Navzájem se doplňují a vytvářejí skvělý kolektiv a hlavně zábavu.

Nutné k přežití (2006) (pořad)

Výborný dokumentární seriál, sledují ho strašně rád. Je hezké jak nám Bear ukazuje, že v přirodě lze nalézt vše podtřebné, jen vědět co a kde hledat.

Ospalá díra (1999)

Výborný stylový film, nevím co k tomu dál dodat. Prostě perfektní od začátku až do konce.

Nebezpečná rychlost (1994)

Opravdu pěkný akční film, nabitý akcí a napětím. Pěkný nápad od tvůrců na děj filmu. Povedl se i závěr, kdy už vypadalo, že všechno skončilo, ale bylo to prodlouženo ještě o další napětí a určitě to nebylo na škodu. Akorát škoda, že poprvé jsem tento film viděl na kazetě, při cestě autobusem do Chorvatska:-)))

9. rota (2005)

Nádherný válečný film o Rusích v Afghanistánu. První polovina je výcvik ruských vojáků, druhá polovina o boji v nemilosrdných afghánských podmínkách. Výborná režie, střih, efekty, prostě všechno. Napínavý příběh, ze začátku možná trochu nuda, ale druhá polovina se zvrhne v opravdu neskutečná jatka. A závěr filmu je opravdu brilatní. "Netušili jsem, že za dva roky zmizí země, za kterou jsme bojovali." "Odcházíme z Afghanistánu, my devátá rota, my, my jsme zvítězili."

Pobřežní hlídka (1989) (seriál)

Musím se taky připojit k tomu co říkali Joey a Chandler v Přátelích, dokonalost toho seriálu je prostě v tom, že hezký lidi běhaj po pláži:-)))

Krokodýl (2000) odpad!

Tak něco tak hrozného a ubohého jsem už dlouho neviděl. Hrozný děj, herci i efekty. Prostě nic co by si aspoň zasloužilo jednu hvězdičku.

Jak se to dělá (1999) (seriál)

Výborný dokumentární seriál, který nám ukazuje jak se co vyrábí, někde na to člověk kouká s otevřenou pusou.

Gumídci (1985) (seriál)

Méďové skáčou jak gumičky gumové:-))))) to mi tenkrát tlouklo vždy ráno srdce, když jsem slyšel úvodní melodii tohoto seriálu. Ale stejnak jsem vždy měl nejradši stoupu:-)