Odsouzení (2010)

Príbeh: *****, Herecké obsadenie:*****, Spracovanie príbehu *** - napríklad od začiatku bolo až príliš do očí bijúce, že sa to celé bude točiť okolo DNA testov.. a ešte aj nejaké iné veci mi tam nesedeli.. Je NEUVERITELNE, ze nevinny človek môže byť odsudeny za vraždu a je NEUVERITELNE, ze Kenneth Waters rukou osudu zomrel 6 mesiacov po prepustení pri nehode... NEUVERITELNE c´est la vie

Volný pád (1993)

V rozmanitosti pohladov na hlavnú postavu vidím zaujímavosť tohto filmu - preto dávam aj štvrtú hviezdu.. Nie skvelý film, ale zaujímavý..

The Art of Flight (2011)

Tak tomu hovorím "žiť život" ! Ako napísal Pomo: "Ak ste do snowbordizmu, urobíte sa." :)

Bůh masakru (2011)

určite iné ako klasické drámy. Skorej ako taká divadelná hra - ved nie je sa čomu diviť, je to podla divadelnej hry.

Ježíš je normální! (2008)

Vyborny pohľad na určitú časť cirkvi. Dosť ľudí je asi proti, lebo dokument je skorej proti cirkevný ako pro. Ale je to len otazka vykladu a zdroj nekonečných tém na diskusie.

Má mě rád, nemá mě rád (2010)

zaujimave spracovanie obsahovo i vizuálne. K vizuálnej kvalite napomáha i to, že dej sa odohráva v šesdesiatych rokoch.

Všemocný (2011)

3,5* Zabaviť sa pri tom celkom (nie po cely film) dalo. Hlbšiu myšlienku však postrádam.

Super 8 (2011)

4 len pre to, že mam slabosť pre sci-fi. Inak film ničím špeciálne zaujimavy nebol. Koniec moc happy. District 9 bolo podobne, ale oveľa lepšie.