Výmet (2003)

ako komédia.... no nieje to môj štýl humoru.... ako dokument.... toto Zuza myslela vážne??? ...

Další krásná tvář (2002) (TV film)

Tak číslo 600 v mojich hodnoteniach bude mať tento podpriemerný film. Kamera? Na zaplakanie! Dialógy? Nestojí za reč! Príbeh? ... dobrý, ale prevedenie "pokulháva". Ale hlavne tá odfláknutá kamera to ma dostalo najviac....

Hej, Slováci! (2002)

Depresia. (videné vrámci relácie (Večer Pod Lampou)

Kriminálka Miami (2002) (seriál) odpad!

Všetky "mutácie" CSI stoja na princípe jedného vlasu. Proste vždy a to myslím VŽDY sa nájde nejaký ten dôkaz (vlas, chlp, kvapka zaschnutej krvi na 5x opratej prikrývke či spermie) a prípad sa vyrieši jedným lusknutím prsta. No to hádam nemyslia vážne?!?!?!?!

Město bohů (2002)

Deti držia v rukách zbrane a sú odhodlané zabiť kohokoľvek.... hádam najhorší možný scenár našej budúcnosti. Ešte horšie nám bude keď zistíme, že sa to už vo svete deje. Tento film je tak krutá realita, že ďakujem že som sa narodil na Slovensku.... Konfrontácia zo skutočnými tvárami hlavných "hrdinov" v záverečných titulkoch je viac ako presvedčivá.

Pohotovost - Tajnosti a lži (2002) (epizoda)

Dlhé seriály zo špecifického prostredia mávajú vždy pár epizód, ktoré sú trochu iné a aj vďaka tomu vytŕčajú z priemeru. Secrets and Lies je toho príkladom. Jedna z naj epizód celého seriálu.

She Spies (2002) (seriál)

V prvom rade si treba uvedomiť že to nieje o tých trápnych akčných scénach, ale o inom. Je to komédia a na odreagovanie celkom dobrá. (20.11.2008). Tak tých niekoľko úvodných dielov to tak bolo. Potom som serial dlhšie nevidel, no keď som ho po čase uvidel ostalo mi zle. Už sa to začalo hrať na seriózne krimi ale vyšiel z toho len ďalší americký bullshit.

Udělení milosti se zamítá (2002) (TV film)

Dve pasáže z filmu, ktoré definitívne rozhodli o mojom hodnotení: Nočná prestrelka v meste a ....poprava. Bez milosti, bez emócií ale zároveň až zdrvujúco emotívne. Film, ktorý netúži po striebornom plátne, no "len" v TV je ho škoda.

Zvrácený (2002)

Ešte teraz ma bolí z tých nizkych frekvencií hlava.... ale k filmu: silné pasáže zo začiatku (teda vlastne z konca) sú naozaj silné, no ku koncu snímku to už je len slabá káva, ale keď si zoberieme film ako celok, tak je to podarený filmový experiment.