Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
44 fanoušků
/ 18 bodů
akvatam
Michal Maťavka
Bratislava, Bratislavský, Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Drama
Animovaný
Komedie
Krimi
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Československo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené seriály
(10)
Star Trek: Nová generace
(1987)
Dexter
(2006)
Gilmorova děvčata
(2000)
M*A*S*H
(1972)
Směr jih
(1994)
True Blood: Pravá krev
(2008)
American Horror Story
(2011)
Mesto tieňov
(2008)
Hemlock Grove
(2013)
Zvláštní poldové
(2009)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
18 bodů
Fanklub
(44)
Toren
Algernons
Nevka
VSlunecnice
antonchigurh
Komi98
faceboy
Salem
slord
Zajda.
Steven47
Radda
vydumnica
Malkel
NiWi
Deusmachin
ondraondra
DragonnCZ
LedrCZ
Gial_Ackbar
předchozí
1 - 20
další
Časové pásmo bylo změněno