Budweiser

Budweiser

<< předchozí 1 2
    • 29.4.2006  20:31

Máte pocit že se vaši rodiče doma zbláznili? Když jsem byl menší, tak jsem takový názor občas i měl. Tak třeba v době největší puberty vám koupí máma svetr s Mickey Mousem nebo Kačerem Donaldem :) Vzali by jste si ten svetr na sebe a šli v něm s partou ven? Věděl jsem že ne! Když jsem Lovce démonů dokoukal a chvíli popřemýšlel, tak jsem byl rád za to, jaké mám rodiče.

• 15.4.2006  23:04
    Prime (2005)

Vydařená komedia a hlavně zápletka. Rafi (Uma Thurman) se svěřuje o svém soukromém i sexuálním životě své terapeutce (Meryl Streep). Ovšem netuší že její přítel je syn její terapeutky. Co všechno tohle může způsobit? Stačí se podívat!

• 9.4.2006  22:36

Černý humor moc nemusím, ale u této komedie nabité černým humorem jsem se doslova válel smíchy po zemi. Smrt hlavy rodiny má za následek opětovné setkání celé rodiny. A že to není ledajaká rodinka. Jedna větev trpí sexuální posedlostí, druhá nemluví, třetí dítě je lesbička a oznámí že si svoji přítelkyni bude brát a poslední čtvrté dítě je herec, jehož kariéra vyvrcholila, když mu bylo osm v reklamě na nutelu. Že jim to ale dalo práce, než si všechno vyříkali a dědečka pohřbili :o)

• 1.4.2006  13:26

Musel jsem se sice spolehnout pouze na simultální překlad (díky moc Faye), ale bavil jsem se náramně!

• 28.3.2006  17:54

Nechtěl bych být tučňákem. Rozhodně jsem se ale dozvěděl o tučňácích spoustu nových a zajímavých věcí. Styl vyprávění - komunikace mezi tučňáky byl hodně povedený! Domluva tučňáků mezi sebou, jejich myšlenky a to vše prezentované lidskou řečí. To vše bylo naprosto úchvatné!

• 23.3.2006  23:45

Po pár pivech se na tuto "komedii" nechá i koukat.

• 20.3.2006  21:44

Komentář k dokumentu mi připomínal zobrazení Slovenska v Eurotripu nebo Hostelu. Někoho možná pobaví, mě teda ne! Tak například - Obchodní centrum komentátorům připomínalo Holešovickou tržnici, ještě si k tomu přidejte nutnou dávku ironie. Naopak zrychlené záběry průjezdu křižovatkou nebo lodí u přístavu byl víc než zajímaví. Až jsem se divil, že nedošlo k nehodě.

• 28.2.2006  22:11
    Hostel (2005)

Po tom jak bylo ve filmu zobrazeno Slovensko, Bratislava, bych já osobně na Slovensko už v životě nejel. Už se mi nelíbilo v Eurotripu, jak bylo zobrazený Slovensko a teď už to byl opravdu vrchol. Policisté na policejní stanici neměli ani počítač, samý ruční psací stroje, taxikář jezdil žigulem, atd. ... Co se filmu týká, první třetina jak kdyby byla omylem střihnutá z nějakýho úplně jinýho filmu, žánru erotického. Jen tam jsou ti samý herci. V jednu chvíli jsem už začínal přemýšlet, jestli opravdu koukám na horor, či na již zmiňovaný erotický film, kde se parta mladých kluků baví s holkama! No a když už se konečně něco začlo dít, tak byl konec :o( Závěrem to bylo velké zklamání, po tom jak bylo všude v médiích hlásáno, že se jedná o nejlepší horor za posledních deset let ... já se nelekl ani jednou, nebál jsem se a v klidu přikusoval velké balení brambůrek :o)

• 26.2.2006  16:08
    Buď v klidu (2005)

Hvězdně nabitý film. Nic víc, nic míň. Škoda.

• 12.2.2006  21:30

Parádní podívaná, co více dodat!! Překrásná korejská krajina dává prožitku z filmu ještě větší grády. Které ještě umocňuje velmi vydařená hudba. No co, proč by nakonec nemohli sedět u opečenýho divočáka a hodovat vojáci Jižní a Severní Koreje + jeden amík? Všechno jde když se chce a nakonec ještě společnými silami zmatou spojenecké vojáky.

• 12.2.2006  21:17

Jestli tohle byl film, tak ať mě někdo poví o čem. Přemýšlel jsem ještě hodně dlouho po zhlédnutí Hele kámo, kdo tu vaří? a na nic jsem nepřišel. Jestli měli někoho pobavit praktiky, kdy steak vyválí na zemi, flusnou do omáčky atd ... no tak mě teda rozhodně ne! Spíš mě film odrazuje od toho zajít si někam do restaruce na oběd!

• 12.2.2006  21:13
    Klub hrůzy (2004)

Asi jsem se narodil ve špatné generaci, nějak jsem se u filmu nebavil. Ale bohužel nudil. No co, nechalo se aspoň koukat na pěkný baby, proto jedna hvězdička a ne odpad! :)

• 21.1.2006  00:27

Záběry kamer, zvuky vytočených motorů, to musí dostat každého příznivce rychlých aut jako mě :) S dějem už to bylo horší, ale co. Alespoň se divák těší kdy se opět pojede!

• 17.1.2006  12:39
    Madagaskar (2005)

Kreslená parodie snad na všechny možný i nemožný filmy :o) Hlášku "Tak tohle je naprd" asi jen tak nezapomenu a budu se jí smát dlouho, po tom co čtveřice tučnáků zdrhá ze zoo na severní pol a když tam dorazí, prohlásí onu hlášku a jedou pryč :o)

• 16.1.2006  23:45
    King Kong (2005)

Sice jsem asi půlku filmu prospal, ale kdybych věděl, že budu koukat na jurský park, tak to ani nepouštím.

• 24.12.2005  14:44

Vyhrát 10 milionů euro těsně před rozvodem. Je to štěstí nebo smůla? Já myslím, že spíš smůla! Ikdyž na druhou stranu, 5 mil. euro taky není k zahození :)

• 22.12.2005  23:08
    Povodeň (1998)

Obyčejná zápletka - obrněné auto veze prachy ze svozu pobřežních bank. Zřejmně se jim dostane voda do sání a auto přestane na vodu jet :) Nj, nemaj kluci jezdit v takový hloubce. Asi jim nedošlo, že auto mají sice obrněný, nikoli vodotěsný :) Na tři melounky doláčů v autě si ale však dělá chutě partička gangsterů. Netrvá dlouho a chuť na prachy dostane i promáčený sherif. Kdo u nich bude dřív? Vypuknou přestřelky na všechny strany ... každou chvíli je někdo na straně jedné, o chvilku dýl už na straně druhé. Když už se konečně postřílej, ale že jim to trvalo nekonečně dlouho :) zbyde řidič, vůdce gandu a statečná ochránkyně kostela. Sice se to dalo čekat, ale prachy se zachránili a to je přeci hlavní! :) Ne kecám, gangstříček si jeden pytel s prachama přeci jen odvezl ... na lodičce.

• 11.12.2005  19:37

Soumrak mrtvých obsahuje od každého žánru trochu. Komedie - no občas jsem se teda zasmál, Akce - sem tam někdy byla :) Horor - občas jsem se i malinko bál, Romantický - nj, zase happy end :) Ale co je škoda? To že jsem se u filmu skoro pořád nudil a koukal když už to skončí :( Myslel jsem že to bude parodie na Úsvit mrtvých. Teď si pro změnu myslím, že je to pouze pokus udělat klon Úsvitu s prvky komedie, romantky atp. Napád by to byl skvělý, ale jeho provedení už nic moc. Točit to Američané, tak K. Ashfield má na sobě pěkné sexy prádélko a hned by bylo hodnocení o jednu hvězdičku vyšší :D

• 10.12.2005  18:18

Jak snadno zbohatnout? Tady je návod! Jestli se film opravdu opírá o skutečné události, tak velmi obdivuji a zároveň i nenávidím toho, na kom je film postaven. Jak se vyhnout policii a hlavně agentovi Interpolu, který se snaží Yuriho stůj co stůj dostat. Několikrát se mu málem podaří. Bravurně z toho vždy však vypluje. Bohužel, možná bohudík, agent na konec zahraje tak trochu nefer, zamotá do boje Yuriho rodinu. Ale jak se říká, boží mlýny melou pomalu, ale jistě!

• 5.12.2005  09:50

Po jedničce jsem opravdu na dvojku těšil, ukázky byly taky velmi lákavé. Ale po tom co jsem viděl film, byl jsem zklamaný. Jinak napsánu, nudil jsem se už od začátku! Kůň který pije chlast z flašky nebo kouří dýmku už to nezachrání. Co se dělo ve zbývajících 120 minutách? No nevím no, občas se tam objevila C. Zeta-Jones a její vnadné křivky :)

• 23.11.2005  22:42

Stíhací mouchy, tak to jsem ještě neviděl a co ty dvě potvůrky nadělaly, tak z toho jsem smíchy málem upadl ze židle. Mouchy děj filmu velmi zpestří a oživý, bohužel možná je to jediné, co si divák z filmu odnese. Hlavním hrdinou je zebra, pro mě ale byly číslo jedna mouchy s nevýdaně vydařeným českým dabingem!!!

• 17.11.2005  18:16

Není to pohádka pro malé, ani pro velké, ale pro ty, co jsou mezi. Celý film se točí okolo 14-ti leté Julie a jejích třech kamarádek, které ji hecují k tomu, aby splnila bláznivé úkoly. Když úkoly splní, vyhraje a jaká je výhra? Pro někoho možná nepochopitelná, pro čtveřici mladých dívek snažících se získat pozornost okolí a hlavě kluků však nikoli! Jaké že jsou ty úkoly? První je docela snadný - vyfotit se s manekýnem, kterého musí obléci do vlastních šatů. Druhý? Taky celkem lehký, sehnat někoho kdo Julii koupí drink, proč ho zrovna hledala přes internet nevím, ale docela byla překvapená, koho potkala. Třetí - získat znak místní bezpečnostní agentury, pro kterou pracuje věrný a oddaný ochránce zákona. Ten čtyřem holčinám dokáže pěkně zavařit a málem i pokazit pěkně rozjetý večer. Když Julia zvládne i toto, tak už ji čeká jen nejtěžší úkol, ukrást boxerky idola dívčích srdcí! Jak to vše nakonec dopadne? Myslím, že je každému jasné. Ale to nevadí, i tak se u filmu divák pobaví! A o to přeci autorům šlo :)

• 13.11.2005  17:47
    Tajemný let (2005)

Ještě že jsem byl před shlédnutím filmu odpočatý. Takhle hodně přemýšlet u filmu abych chápal o čem je řeč se mi už hodně dlouhu nestalo! Pořád se mi hlavou honily myšlenky, unesl J. Foster dítě ten nebo snad ta? Nebo je J. Foster nepříčetná a celé si to vymyslela a teď jenom zbytečně vyvolává paniku? Ať tak či onak, divák se to mohl dozvědět až v samém závěru filmu! A proto si na závěr neodpustím trošku kritiky. Závěr filmu působí velmi lacině. Tak nějak mi to přišlo, jako kdyby tvůrcům došla fantazie a okoukli ho někde jinde.

• 13.11.2005  12:40

Jackie Chan opět jako akční hrdina nezklamal. Film je nabitý akcí od úvodních titulků až po titulky závěrečné. Do filmu zasahuje i nový modní trend, jízda na kolečkových brusích a BMX kolech. Současně s hraním počítačových her, vše se dokonale zamíchá a výsledek je ... na to se každý musí podívat sám!

• 12.11.2005  18:29

Smrtící andílky, tento název film určitě dostal, aby potenciální divák vytušil, že film bude na způsob Charliho andílků. A je to tak! Jen to má malinký háček, Charliho andílci Smrtícím andílkům nesahají ani po kotníky!

• 4.11.2005  12:43

Chvíli se divák směje, chvíli nudí. Film mi po této stránce přišel hodně nevyvážený. Škoda.

• 31.10.2005  11:42
    Mušketýr (2001)

Další z řady filmů "Tři mušketýři", jména skoro stejná, záminka také a nějak jsem vůbec nepochopil, co nového tento film přináší, dvě hvězdičky pouze za pěkné akční scény v šermu.

• 30.10.2005  17:28

Na tenhle film a na něho navazující seriál rád vzpomínám, v dětství jsem si nenechal ujít jediný dil, když na to kouknu dnes, po pěti minutách mě tak nudí, že přepnu jinam nebo odejdu, zato bratránek (10) to "žere" jako já když mi bylo tolik :)

• 30.10.2005  17:09

"Pojďte pane, budeme si hrát" - zřejmně pro nikoho nezapomenutelná hláška.

• 30.10.2005  16:55
    Rain Man (1988)

Můžu dát jinak než za *****? Ne!!

<< předchozí 1 2