Na západní frontě klid (2022)

Silné, sdilne i depresivní. Film až na pár detailů takový, jak jsem si ho představoval, když jsem četl knihu.

Bábovky (2020)

Pořád to byla sračka, i když ne taková, jak jsem se obával.

Příliš osobní známost (2020)

Film vrcholí pozoruhodnou zápletkou. Bohužel je plný nesmyslů a stereotypů, který tu pointu docela sráží.

V síti (2020)

Klasická Klusakovina. Tvůrci nám od prvních vteřin linkuji koho máme nenávidět. Nepopírám, že pánové na druhém konci Skypu, nejsou hajzlove a zbabělci. Ale spíš bych uvítal dokument, který by mapoval jejich pohnutky a uvažování.

Černobyl (2019) (seriál)

Mravenčí práce jakou provedli autoři seriálu odráží mravenčí práci tisíců lidí. Detailně propracovaný seriál nabízí mnoho otázek a jednu budu asi pokládat těm, co rádi vzpomínají na tu skvělou dobu mezi léty 1948-1989. Opravdu tohle chcete?

Irčan (2019)

Působí to jako poslední hurá určité skupiny herců a tvůrců. Byť je to kvalitní a precizní, připomíná to návštěvu starších příbuzných. Je to zdlouhavé a někdy i otravné, ale protože je máme rádi, tak to vydržíme.

Le Mans '66 (2019)

Skvělý příběh, skvělý Bale, skvělý film.

MOST! (2019) (seriál)

Hlavní úspěch Mostu spočívá v tom, že český white trash nepochopil, že si z nich dělá prdel. I tak je to ale kvalitní podívaná.

Národní třída (2019)

Docela realistické a dobře koukatelné drama, které kazí scénaristická akrobacie v závěru.

Párty Hárd (2019)

Na filmu je dost znát, že se jedná o hobby záležitost s neherci a omezeným rozpočtem. Nicméně i přes mnoho chyb ten film dává větší smysl než většina českých komedií posledních let.