The Imperial Coroner (2021) (seriál)

Toto byl úžasný seriál. Žádná z hlavních postav nebyla ukřičená, vrtošivá, podrazácká…. Bratři krásný vztah, stejně jako všichni přátelé, na které byl spoleh.  Celé se to nese v klidném a přátelském duchu s detektivních nádechem. Hezk prostředí, nadaní herci, vhodná hudba.

Xia tan jian bu zhi (2020) (seriál)

Výborný detektivní seriál, herecké výkony i hudba.

Word of Honor (2021) (seriál)

Jsem trochu zklamaná, čekala jsem od toho víc.

Mauseu (2021) (seriál)

Výborný kousek od obsazení herců, přes hudbu, až po poslední epizodu. Divoké vraždění zdánlivě bez souvislostí, několik psychopatů/predátorů a politiků a nevinných obět se na konci poskládá do jednoho obrázku jako puzzle.

Seutobeuligeu (2019) (seriál)

Dobrý pohled do zákulisí sportovního týmu, nákupu a přesunu hráčů, finanční politiky aj.

Navillera (2021) (seriál)

Tento kousek předčil mé očekávání. Krásně podané , úžasní herci a realistická dějová linka. Na splnění si vlastních snů není nikdy pozdě a ani Alzheimer tomu zcela nezabrání. Scény z baletu podbarvené hudbou tomu dodávají na poetičnosti.

Homemade Love Story (2020) (seriál)

Rodinné drama točící se okolo vztahů dětí s rodiči a adoptivními rodiči. Snaha a sny prosadit se vždy nestačí.

38 sagidongdae (2016) (seriál)

Státní úředník a podvodníci spojí síly pro vymáhání dluhů na daních. Trocha politiky, krimi a komedie.

Gwimul (2021) (seriál)

Na začátku je jedna zmizelá dívka. Na konci odhalení konspirací na nejvyšších úrovních. Psychologické drama, postupně se nabalující a následně zase rozmotávající, ukazující různé charaktery a poznamenané celé rodiny obětí i viníků.