MUDr. Romantik - Série 3 (2023) (série)

3. série navazuje na předchozí dvě, nicméně je koukatelná i samostatně. Zde vrcholí přípravy a otevření nového trauma centra, vrací se události a osoby i z předchozích sérií. A jak se zdá, i 4. série je v plánu.

Yu gu yao (2023) (seriál)

Hezké kostýmy a efekty, stejně jako bojové scény. Jinak děj samotný je klasický.

Chang feng du (2023) (seriál)

Děj plyne pěkně, nicméně je předvídatelný.

A Female Student Arrives at the Imperial College (2021) (seriál)

Spousta krásných kostýmů, vzájemných vztahů, přátelství i pletich. Dobrý konec a vhodná hudba. V principu jde o přiznání větších práv ženám a neurozeným, hlavně možnost studovat a prosadit se díky talentu a ne konexím.

New Life Begins (2022) (seriál)

Úžasné drama. Od scénáře, přes postavy, až po konec. Tak pokojné a přitom zajímavé, že se mi tomu ani nechce věřit. Krásně portrétuje sílu přátelství, lásky, ambicí. A také, jak měly ženy těžké podmínky a co musely podstoupit, aby se něco ve společnosti změnilo.  Tady bych si přála druhou sérii.

The Blood of Youth (2022) (seriál)

Vše dobře zahrané, hudba, kostýmy, bojové scény. Hezká síla přátelství, a dobrý závěr. Doporučuji ke shlédnutí.

Love Like the Galaxy (2022) (seriál)

Skvělé. Konečně nějaký seriál, kde si nejdou manželky po krku a mají se v úctě. Herecké výkony, bitevní scény, kostýmy, vše super. Hezky propracované různé formy lásky, mezi manželi, sourozenci, rodiči a dětmi.