Once Again (2020) (seriál)

Příjemná rodinná komedie. K rodičům se vrací postupně všechny děti po nevydařených manželstvích a hledají svoji druhou šanci.

Narara gaecheonyong (2020) (seriál)

Hledání spravedlností v prastarých kauzách nehledě na společenský žebříček. Celkově ukřičený seriál, výměna herce taky moc nepřispěla.

SKY kaeseul (2018) (seriál)

Přílišné ambice mohou zhatit veškerou vysněnou budoucnost. Neustálý tlak na co nejlepší výkon na všech frontách se ukazuje jako smrtelná past. O to víc, když mají všichni ještě druhou tvář. Skvělé výkony herců, dobře napsané.

Laibeu (2018) (seriál)

Původně jsem myslela, že to bude komedie. Nicméně tento seriál není o nějakých nesmrtelných supermanech policistech, ale o běžných policistech se svými normálními problémy, nemocemi, rodinami, byrokratickou zátěží, úplatky atd. Hezky ukázáno, jak je práce v terénu podhodnocená nejen z hlediska veřejného mínění.

Startup (2020) (seriál)

Příjemný seriál o založení firmy a nástrahách, které na ně čekají. Vtipné i vážné.

Soukromé životy (2020) (seriál)

Úplatky + informace = moc ovládat životy druhých. Některé postavy jsou dobré. Celkově oddechová podívaná s akčními scénami.

Kairoseu (2020) (seriál)

Ač nejsem fanda cestování v čase, zde je to zvládnuté slušně. Herecké výkony i téma dobré. Opět jeden ze seriálů , kdy při sebemenší změně v minulosti se změní budoucnost, i třeba nevítaným směrem.

18 Eogein (2020) (seriál)

Když u toho nebudete moc přemýšlet nad “náhodami”, tak je to skvělý seriál, který zahřeje na duši a donutí se i zamyslet. Jak naše volby ovlivní celý život a kdyby byla možnost, změnil bych volbu nebo si opět vybral stejně? Hezky podaný vztah mezi manželi, dětmi i kamarády, dobře obsazené i zahrané.

Beuramseureul Joahaseyo (2020) (seriál)

Pomalé tempo, ale nikoli nudné. Méně hudby, než jsem čekala, je zde pohled spíše na životy studentů hudebních oddělení a jejich profesorů. Jejich těžké volby něco za něco, čeho se vzdát a co si ještě nechat líbit, aby dosáhli svého cíle. Velice hezky podané.

Geojitmalui Geojitmal (2020) (seriál)

Výborný seriál, dějová linka a zápletka, herecké výkony, vše dobré. Poslední díl mohl podat více vysvětlení, ale i tak toto patři k tomu lepšímu za letošní rok.