Marrianna

Marie M.

Česko

3 body

• 8.7.2008  08:50

Pokud si sednete k dvd přehrávači s tím, že nečekáte žádné bůhví co, můžete příjemně strávit pár minut svého volného času. Nevím proč se to všem tak nelíbí. Je fakt, že ten chlapec byl nějak až moc hrající, bojové scény skončily dřív než vlastně začaly, ale na druhou stranu zde stál sympatický Colin Firth, sem tam úsměvné scény a vlastně počátek příběhu, který nejčastěji známe od jeho druhé poloviny.

• 10.6.2008  20:17
    Pokoj 1408 (2007)

Tohle tedy bylo pro mne zklamání. Nemůžu si pomoci, ale tolik životů, tolik příběhů a vzniklo z toho jen málo promyšlené dílko, málo strašidelné dílko, málo strhující dílko. Člověk by asi neměl mít chuť si lakovat nehty - a to já přesně dělala. Škoda, velká škoda.

• 10.6.2008  10:31
    A-Team (TV seriál) (1983)

Možná bych dala víc, jen si bohužel tento seriál vybavuji jen matně. Ale zřetelně si pamatuji, že jsem jej sledovala s taťuldou, takže spíše ze sentimentality ***.

• 10.6.2008  09:36

Nemůžu si pomoct, ale tohle je tak pitomé až je to milé. Jsem ráda, že jsem se dříve podívala na film, než na hodnocení zde, asi bych se tomuto jinak vyhla a to by mi bylo líto. Jsou horší, stupidnější a hlavně vulgárnější rádoby komedie.

• 29.5.2008  11:02

Člověk nemůže od romantických komedií čekat duchaplnou pointu a já ji nečekám. Stačí mi, když se nenudím a příjemně strávím volné odpoledne a to se povedlo.

• 29.5.2008  11:00

Will Ferrell mě neskuteně rozčiloval, naopak Nicole je prostě roztomilá, i když je fakt, že mi přišla trochu křečovitá. Průměrná ale příjemná komedie. "Ukaž to s tím nosem" :)

• 28.5.2008  11:57
    Matilda (1996)

Matilda moc roztomilá, slečna Truchbullová děsivá = příjemný pohodový filmeček na nudné odpoledne.

• 28.5.2008  11:23

Na to, že jsem nikdy i přes veškerou snahu nenašla kladný vztah k tomuto typu filmů, až do konce jsem se divila, že jsem se vlastně nenudila. Takže jo 3*** si to určitě zaslouží.

• 13.5.2008  12:44
    Ošklivka Betty (TV seriál) (2000)

Chtějte mě klidně ukamenovat, ale mě se tahle telenovela líbila. ---řekni tomu svému netopýrovi ať vylétá ze své díry až po setmění--- prostě různé fráze mě dokázaly v jinak všedním týdnu rozesmát. Neříkám, že je to nějaké veledílo ale určitě to v tom zajetém kolejišti nesmyslných telenovel byla příjemná změna.

• 7.5.2008  10:22
    Prostě sexy (2002)

Proč právě tolik? A tak moc? Mám prostě Cameron ráda - její úsměv mi vždy příjde přirozený - a neříkejte že ne. A Christina Applegate? Je zde sexy, protivně sexy, ale je. Za to jsou ty dvě hvězdy a třetí? Jednoznačně za malou nehodu, která potká Cameron na pásnkých záchodkách - bomba :)

• 7.5.2008  10:19
    Pláž (2000)

Zajímavý nápad, zajímavý příběh, jen si nemůžu pomoci, ale DiCapriovy představy, že je v nějaké přitroublé hře mě prostě srazil na kolena, proto nemůžu a ani nechci dát víc *.

• 7.5.2008  10:14
    Buffy, přemožitelka upírů (TV seriál) (1997)

Pamatuju když jsem na to pravidelně koukala a nemohla se nabažit pohledu na Nicholase Brendona - ten je pro mne přitažlivý a taaak sexy ještě teď, ale Buffy tak ta už by mě nesvedla, ale ze sentimentu poctivé 3*

• 7.5.2008  09:00

Jak jsem mohla tušit Pretty Woman to prostě není, ale i tak tenhle snímek nezatracuji. Pár fajn okamžiků tohle dílko bezesporu má. Pro mě lepší průměr.

• 5.5.2008  13:16
    Dům harmonie (TV film) (2005)

Dávám tři jen proto, že jsem měla čest tu knihu číst a byla jsem z toho příběhu nadšená. Když jsem pak úplnou náhodou mrkla do televizního programu a zjistila, že běží v tv film stejného jména nadšeně jsem si před obrazovku sedla a koukala a koukala až do konce i na druhý díl. Nebýt té knihy dala bych mnohem méně, ale to své oblíbené spisovatelce udělat nemůžu. Co v tom filmu bylo tak špatně? Nejspíš, že kniha pojednává a životě jedné generace od cesty mladé Japonky až po její stáří, kdy vychovává svou vnučku. Tak jako v životě pojednává o tragédiích, láskách, prohrách i vítěztvích, ale bohužel film z knihy vytáhl jen další řádkovou romantickou mini zápletku a udělal z tohoto příběhu úplně zbytečně jen béčkový románek.

• 5.5.2008  12:47

Když si zpětně připomenu jiné teenage komedie - musím své hodnocení zvýšit, je to klasický průměr, ale oproti jiným neurazí.

• 2.5.2008  20:10

Simonka Stašová gradovala - Marek Vašut mě neskutečně štval, ale i přes to bych dala možná za 4, jen kdyby mě ušetřili pohledu na nahého Pažouta.

• 25.2.2017  14:35

Příběh o tom, jak se to dovede všechno posrat i když se milejete. A tak nějak to mám s tímto filmem, na Goslinga jsem se vyloženě těšila, ale nezachránil to.

• 9.7.2015  07:39

Tolik potencionálu a taková bída.

• 15.6.2015  07:36
    The Carrie Diaries (TV seriál) (2013)

Určitá sympatičnost mladičké Carrie se nedá upřít, jinak ale .......... Nepřiživovat se by bylo pro AnnuSophii Robb určitě lepší.

• 4.11.2013  08:26

A sakra to mě dostalo. Deprese, deprese, deprese. Všichni se nudí, vše je blbé, všechno je depresivní. Cože komedie? Kde? Takhle fakt, ne..........jediné plus za ironii, jen jedna je bez peněz, řádné práce, bez chlapa a přesto nejšťastnější? Good irony.

• 26.9.2013  08:50

Komedie která není komedií mě vždycky naštve, tohle mě ke všemu nudilo, takže hodně špatně. Což jsem zklamalá, říkala jsem si, že když je ten název tak známej, bude z toho sranda k popukání. Není :(

• 16.9.2011  12:38

Když je pro mě nejvtipnějším bodem celého filmu zvracející kráva je mi jasné, že je něco špatně.....a ke všemu Rachel mi prostě nikdo nemůže nahradit...............

• 12.7.2011  09:07

Jáááj tak to bylo hodně špatné......Chytrá a naprosto geniální Angelina samozřejmě roztáhne nohy prvnímu, kdo jí přijde jen aspoň trochu milý. Vyšetřovací metody u kterých jsem kroutila hlavou, a jak jsem většinou hodně "jednoduchá" a nenechám se tlačit do toho, že vraha uhádnu na první pohled, tady ten první pohled byl sakra rychlý. Vše bych ještě možná skousla a řekla bych si ... hm tak takový průměr no, ale ten závěr no to teda, tohle mi rozum nebere.

• 12.7.2011  09:00
    Zase ona! (2010)

Že mám občas ráda průměrné ženské, střelené komedie, kterýma jsou ostatní právem přesyceni, za to já se rozhodně nestydím. Že však neskousnu všechno je taktéž pravda. Ať už jsem rozhodně tolerantní jakkoliv to je jen možné, Zase ona mě zklamala. Zase to totiž chvílemi bylo spíše zvrácené, než klasicky "milé". A já zvrácenost v komediích málokdy můžu rozchodit. Moc přehnané, moc přehrávané, a tím jak moc opakované dooosti nudné.

• 4.5.2010  12:19
    2012 (2009)

Těšila jsem se na Cusacka i když jsem si mohla domyslet, že i přes oblíbeného herce půjde o volovinu. A nejen, že šlo o volovinu a tahle volovina byla dokonce korunována neskutečnou nudou. 2 a půl hodiny o ničem opravdu svědčí o tom, že by se mělo dělat něco s katastrofickými filmy. děkuji bohu za osvícení, že jsem na tohle nešla do kina. Dívat se celu dobu na bandu vyvolených tupounů, kteří se snaží dostat na Archu nového tisíciletí je opravdu maso. Jednu hvězdu za postavu prezidenta a jedna hvězda za reálnou ukázku toho, že ať se bude dít cokoli, já určitě vyvolená nebudu díky mému finančímu zázemí - v tom se tvůrci nesekli. Takže neřešit, žít dál a hlavně se vyhýbat obloukem filmům tvářícím se světově.

• 30.3.2010  14:31

No, no, no....co to ... já jsem teda dost zklamaná a to mám Jasona Biggse upřímně ráda, tady mě však tlačili do kouta a já kouty nerada. Postrádala jsem tam lehkost a svěžest, místo toho rozpolcení.

• 30.3.2010  14:01

Nevím, né že by zde bylo něco špatně, jen mě to nějak nezaujalo - z celé pohádky si pamatuji jen Pavla Lišku a jeho hlášku - Anička kozí nožička a tím to hasne a to jaksi na plný počet nestačí.

• 16.2.2010  11:24

Santa není úchyl, úchyl je je rejža spolu se scénáristou. Naprostá hovadina, nevím kde se v lidech bere taková míra stupidity, při myšlení, že se budu smát při pohledu na nechutného ožralu připomínajícího bezdomovce. Můj úžas nad tím, že si vůbec může zašukat s někým jiným než s přerostlou černošskou šlapkou byl obrovský - snad větší než její podprsenka. 1 hvězdu za malého buclíka, kterého mi bylo upřímně líto a 1 hvězdu za Santu, který dal přes držku té bandě týrajících poserů.

• 9.9.2009  08:50

Z Mamy Kami je štíhlá blonďatá Zuzanka, příběh je jakýsi nijaký ale Ibrahim Maiga je Ibrahim - toho já můžu je hrozně roztomilý. Takže absolutně nepochopitelné a nadsazené 2*

• 9.9.2009  08:40
    Ztracený svět (TV seriál) (1999)

První řada určitě stála za shlédnutí. Pak už se to celkem vezlo až se to svezlo. Ale jsou horčí brakoviny.