• Pohádka

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Jednoznačně skvělý seriál pro kohokoliv. Malé roztomilé městečko žijící svým životem a v něm obyvatelé, kteří mají tolik rozdílné charaktery. Ať už se zdá, že jejich dialogy jsou až moc "přehnané" až moc " nereálné" prostě až moc, k postavám patří a mě nezbývá než obdivovat človíčka, který tento scénář tvoří - protože kdo z nás by byl schopen zakompenzovat světové spisovatele, filmy různých stylů do vtipných dialogů, tak, že nám příjde, že jsou všichni všebecně vzdělaní a sečtělí milovníci filmů. No a upřímně, komu necuká v koutcích když vidí Kirka?

Teletubbies (1997) (seriál)

Ano pro lidi, kteří už mají aspoň nějaké IQ, říká se jim vyspělí je to určitě brek nejhoršího kalibru. Ale zoufalá matka, která alespoň jednou za čas potřebuje sednout a třeba vypít kafe? Posadí malé dítě a pustí TV. Vemte, že je to pro děti kolem jednoho roku - ty určitě nezaujmete hlubokými myšlenkami, ale barvami, zvuky a pořád nějakým pohybem. Mimochodem, upozorňuji OBČAS - tím nemyslím pořád nechat malé dítě koukat na TV a ničit si očka.

Nevyhrožuj (1996)

Tak shlédla jsem toto něco ještě jednou a sama jsem byla v šoku jaké mé původní hodnocení jsem dala. Jde vidět, že člověk ve 13 je úplně jinde než o deset let později. Šmankote, kde se poděl ten "humor"?

Slepičí úlet (2000)

Vtipné, zábavné, roztomilé - ano, ale je fakt, že jiné animáky mě bavily víc. Ale i přesto slušné 4*

Kladivo na čarodějnice (1969)

Nenapadá mě jiné slovo než děsivé. Tím víc, když si vezmeme, že takto to opravdu bylo.

Troja (2004)

Já nevím, nemůžu si pomoci, ale od historického filmu čekám trochu více historických faktů - tady mi to přišla jen jako hollywoodská slátanina, která zaujme hlavně ty, co fakta moc neznají a jsou jim šumafuk. A hlavně já tak nesnáším toho obdivovaného a prý nejvíce sexy muže Pitta.

Berlín, Berlín (2002) (seriál)

v obsahu je naspáno - Konečně, konečně maturita a já dodávám konečně seriál, který není made in America.

Hannibal (2001)

Anthony je prostě klasa - elegantní s určitou dávkou sexappealu. Ale ty další filmy se mi líbily více.

Skleněný dům (2001)

Já jsem se chtěla bát a ono to nudilo - tak takhle to prostě nepůjde :(

Sexuální praktiky pozemšťanů (1999)

Oproti jiným - klasickým komediím opravdu netradičně podané. Už za tu neotřelost a za skvělé hlášky nemůžu jinak.

Časové pásmo bylo změněno