• Pohádka

Škola zlomených srdcí (1994) (seriál)

Vedle Beverly Hills, Melrose place a dalších tohle byla příjemná změna. Ono totiž vedle bohatých dětiček, které mají rádoby problémy se tento seriál tak nějak více blíži tomu reálu. I postavy mi příjdou realističtější než ty přebárbinkované a překenované postavičky z Hollywoodu.

Kobra 11 (1996) (seriál)

Seriál který trvá 48 minut z toho 38 minut jde jen o honičku a rozbitá auta a zbylých deset minut se jen namátkově otře o nějakou krimi zápletku. No ale fuj, tak proč jedna hvězda? Nejspíše za ty sympaťáky vedle antisympatického Simíra.

Lazebník sibiřský (1998)

Nádherné. Seděla jsem a s vyvalenýma očkama jsem se nechála unášet tak silným příběhem, že jsem si ani neuvědomila svých slz stékajících po tváři. Tak překrásný romantický snímek se jen tak nevidí.

Corky Romano - Noční můra mafie (2001)

Nemůžu si pomoct, ale tohle je tak pitomé až je to milé. Jsem ráda, že jsem se dříve podívala na film, než na hodnocení zde, asi bych se tomuto jinak vyhla a to by mi bylo líto. Jsou horší, stupidnější a hlavně vulgárnější rádoby komedie.

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007)

Opravdu si Johnnyho vážím jako herce takže jsem se na tento film těšila jako dítě, kterému maminka donese z obchodu nějaké to kokino. Ale kokino se neodehrálo. Ač jsem se snažila a tento film zkoukla na 3x vzala jsem na sebe postavu Adama Sandlera z filmu Click - život na dálkové ovládání a na konec Sweeneyho jsem se překlikala. Hudba a zpěv mě vážně neoslovil a ačkoliv pár fajn momentů tam bylo - celkový dojem je zklamání.

Mr. & Mrs. Smith (2005)

Čím víc slýchám o tomto šťastném páru, tím více se mi ruka třese abych dala hvězdiček ještě méně - ale zpět k objektivitě. Příběh mě nezaujal, než akční mi tento snímek přišel spíše komický - a to né zrovna v dobrém smyslu - vždyť tohle nemá být komedií. A já fakt nemám ráda Brada Pitta.

Kleopatra (1963)

Elizabeth Taylor je naprosto precizní a nepřekonatelná. Tohle je pro mne naprosto nej z historických velkofilmů.

Popelka (1969) (TV film)

Naprosto roztomilá a výborná pohádka. Rozkošná Eva Hrušková jako popelka mě dojala a Jiří Štedroň mě chytil za srdce. Jejich duet je pak třešničkou na dortu.

Big Ben - Rudé růže (2000) (epizoda)

Ben Berhammer, jeho mamina, Sabrina - vyborné postavy, při kterých ač má jít o vážné řešení případů někdy až slzím smíchy. Jejich dialogy jsou vtipné, maminka komická a Sabrina skvěle ironická.