• Pohádka

Cirkus Humberto (1988) (seriál)

Nádherný příběh jedné epochy; od počátku cirkusu - od dob pana Humberta až po jeho rozkvět a pak pád. Příběh plný poutavých osudů obyčejných lidí - kde nechyběla láska ani trápení jak už to v životě chodívá. Úžasné herecké výkony, přes Josefa Kemra či Jaromíra Hanzlíka až po božské vypravěčské umění pana Lukavského. Klenot mezi českými seriály a seriály celkově taktéž.

Anděl Páně (2005)

Ivan Trojan naprosto skvělý, Jiří Bartoška okouzlující a Klára Issová něžnost sama. Po dlouhé době hodně výborná, krásná pohádka se skvělými dialogy a vtipnými hláškami. "Ježíšku, kam běžíš? Jdu si hrát s Jidášem..... Jestli, zase budeš brečet....." :-)

Univerzální uklízečka (2005)

Mám ráda anglické komedie a tahle je prostě poklad. Maggie Smith zde exceluje, je krásná, je roztomilá je prostě naprosto úžasná. Upřímně můžu říci, že bych ji odpustila vše co by provedla okamžitě a bez rozmýšlení. Černý humor, milé prostředí anglické vesničky a výborné herecké obsazení - to vše je správná kombinace pro komedii, která nezapadne "do regálu" mezi ostatní.

Ďábel nosí Pradu (2006)

Perfektní výkon Meryl Streep. Ač hlavní roli představovala milá Anne Hathaway, vždy jsem očekávala až se na obrazovce opět ukázala Meryl. A právě kvůli ní *****

Titanic (1997)

"otče náš, ty jenž jsi na nebesích..." modlí se kněz už nebojuje už se jen modí, hlasitě a zřetelně a kolem něj další modlící se za záchranu, nepobíhají jen se modlí - v tu ránu jsem měla oči zalité slzami. Krásně natočeno, krásně odehráno. Ani chvíli mi nevadilo, že ten film trval tak dlouho.

Francouzský polibek (1995)

Meg Ryan je prostě jednička. Její romantické komedie jsou svěží, příjemné a opravdu vtipné. Jsou nenucené a vždy potěší oko i srdíčko. A tenhle kousek je prostě unikát.

Jako v bavlnce (2020)

Rosamunde Pike ty bitches prostě jdou, ta vás nemůže nechat chladnou. Emoční rollercoster

Po strništi bos (2017)

Krásné pohlazení, povídání o dětství... Když se na obrazovce objeví Kaiser oči se zaměří, zamrznou a jen koukají.... Ten chlap má šmrnc, ta postava má můj zájem. Nepotřebuji akci, stačí pohlazení.... Krásný film

Dámský klub (2018)

Konečně něco, co se týká 50 odstínů šedi a stojí to za to.

Šťastný smolař (2012) (TV film)

Pro mne je Strach zárukou kvalitní pohádky. Ani v tomto případě nemohu jinak než být spokojená. Ve smetí pohádek posledních let jde určitě o poklad. Možná jen ostatní ocení později - no já už oceňuji nyní. Milý humor - k sežrání Trojan, hezké prostředí a sympatičtí herci.