• Pohádka

Supersvůdníci (2001)

Cuká mě dát odpad, takhle na mě působí supersvůdníci - chlapi, kteří spíše působí jako tlumiči vášně, spíše než zábavné mi přišel tenhle kousek trapný.

Špionky (2001) (seriál)

Náhodou, mezi všemi těmi odpudivě animovanými rádoby serálky pro předpubertální obecenstvo je tohle určitě skoro jako růže mezi trním. Je to příjemné a zábavné a mě se to líbí. Špionky jsou fajn a pro malé holčiny jak vím ze svých zkušeností je to vážně baví. A to je důležité jelikož to je cíleno právě na tuto skupinu! Na tuto skupinu a mě :-)

Z pekla (2001)

Jojojo, prostředí historického Londýna - to já ráda. Johny Deep je prostě klasa a Heather Graham okouzlující. Když si tohle dáme do pytlíčku, okořeníme o skvělý příběh a promícháme, nemůže nám vyjít nic jiného než tento dechberoucí počin. Příběh o Jacku Rozparovači je určitě nadčasový a takovýmto způsobem ztvárněný určitě nezešedne.

Big Ben - Rudé růže (2000) (epizoda)

Ben Berhammer, jeho mamina, Sabrina - vyborné postavy, při kterých ač má jít o vážné řešení případů někdy až slzím smíchy. Jejich dialogy jsou vtipné, maminka komická a Sabrina skvěle ironická.

Bravo, girls! (2000)

Jo kdysi jsem tento film viděla, typická puberťačka vyhledávající přesně tento typ. A ani nevím, nadšení tam nebylo, to zrovna né, ale možná ty taneční kreace byly tím důvodem, proč ani dnes nedám menší hodnocení.

Divoké kočky (2000)

Tak bezpodmínečně u mě v tomto milém filmíku vyhrává John Goodman - je tak roztomilý až mě to někdy cukalo toho tlouštíka obejmout. Nevím proč má zrovna tento film tak málo procent, ale sto lidí sto chutí. Mě se to prostě líbilo. Ať už to byly taneční kreace, skvělé písně LeAnn Rimes či dokonce roztomile hloupoučká Izabella Miko dohromady to rozehrávalo příjemný hudební snímek, který si ráda jednou za čas opět pustím.

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Jednoznačně skvělý seriál pro kohokoliv. Malé roztomilé městečko žijící svým životem a v něm obyvatelé, kteří mají tolik rozdílné charaktery. Ať už se zdá, že jejich dialogy jsou až moc "přehnané" až moc " nereálné" prostě až moc, k postavám patří a mě nezbývá než obdivovat človíčka, který tento scénář tvoří - protože kdo z nás by byl schopen zakompenzovat světové spisovatele, filmy různých stylů do vtipných dialogů, tak, že nám příjde, že jsou všichni všebecně vzdělaní a sečtělí milovníci filmů. No a upřímně, komu necuká v koutcích když vidí Kirka?

Hele vole, kde mám káru? (2000) odpad!

"Hele vole, kde mám blejt?" Tak takhle asi bych zkomentovala toto - nechce se mi ani říkat dílko. Všichni mě tam neuvěřitelně štvali a já doufám, že takové hlupáky v životě nepotkám asi by mě zavřeli za ublížení na zdraví.

Kid (2000)

Bruce Willis je prostě Bruce. Umí hrát drsňáky, ale také skvěle zvládá komedie. Tahle je příjemná s opravdu neokoukaným námětem.