• Pohádka

Spice World (1997)

Už si to nepamatuju, ale vím, že se mi tato slátanina docela líbila - teď bych se zřejmě na to nekoukla - ale v tý době - ježiš bylo mi třináct. Ale jednu věc si pamatuji " panebože já rodím co mám dělat? - Dej si nohy k sobě - na to už je pozdě, to měla udělat před devíti měsíci" Tehdá mě to hrozně pobavilo.

Spolek nemilosrdných (2009)

To co se zpočátku zdálo, jako celkem příjemný i když stokrát obehraný film, se stalo vážně děsnou sračkou. 1 hvězda za začátek, dál bych byla raději aby vypli proud a já netušila doteď jak se to celé vyvine. Vše šlo do kytek, a korunou na tom všem je fialový bodlák s brokovnicí v ruce, absurdní vrah a ještě absurdnější odhalení - naprosto nelogické konání snad všech pánských postaviček, a vyděšená rozumbrada, která se stane snad Xenou či co? Vážně? No zvládám kde co, jelikož jsem posera, vyhledávám k ukojení svých lekačských choutek celkem Béčkové horory s podtitulem "vymlátíme pár americkej teens" no ovšem tohle bylo vážně hodně mimo mísu.

Stmívání (2008)

Možná pro někoho nepochopitelné, ale opravdu mě tento film oslovil. Stvárnění mladé platonické lásky dvou puberťáků z jiných světů a to doslova je naprosto dokonalé. Ústřední pár je velmi sympatický a mezi nima to opravdu kvalitně jiskří. Je jasné, že tento počin zasáhne spíše pubertální stranu týhle planety, ale ač jsem již dávno vyrostla zasáhlo to i mne a těším se opravdu se těším na další pokračování.

Střihoruký Edward (1990)

Tak silný příběh, který v sobě má jisté poselství. Neboť nebývá to tak i v obyčejném životě? Jen proto, že je člověk jiný bývá lynčován jinak "milými a hodnými a správňáckými" lidmi, kteří jaksi zapadají do toho pokrouceného normálu. Z těch milých se stávají bestie a ti jiní jsou lovná zvěř. Johny Deep dodat postavě Edwarda duši - tu melancholickou, vnímavou, toužící po lásce a trošce lidského tepla .

Sůl nad zlato (1982)

Moc krásná pohádka s krásnou Libuškou Šafránkovou. Poutavý příběh vsazený do nádherné přírody. Velmi, velmi pěkně zpracované.

Super drbna (2007) (seriál)

Teeeda, ač jsem tomu nechtěla věřit, tohle se opravdu dosti povedlo, jen tak dál. Miluji drby z vysoké smetánky a když je to zabaleno do takovéhoto balíčku, v centru mého oblíbeného "filmového" města s příjemnými hlavními postavami ---- nikdy to nezklame.

Supersvůdníci (2001)

Cuká mě dát odpad, takhle na mě působí supersvůdníci - chlapi, kteří spíše působí jako tlumiči vášně, spíše než zábavné mi přišel tenhle kousek trapný.

Světýlka z blat (1992) (TV film)

Tu pohádku mám ráda a ráda na ní koukám pořád dokola...............Možná je to tím prostředím, roztomilou Kuklovou ......... obrovské kouzlo má i rozhodně David Prachař.

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007)

Opravdu si Johnnyho vážím jako herce takže jsem se na tento film těšila jako dítě, kterému maminka donese z obchodu nějaké to kokino. Ale kokino se neodehrálo. Ač jsem se snažila a tento film zkoukla na 3x vzala jsem na sebe postavu Adama Sandlera z filmu Click - život na dálkové ovládání a na konec Sweeneyho jsem se překlikala. Hudba a zpěv mě vážně neoslovil a ačkoliv pár fajn momentů tam bylo - celkový dojem je zklamání.

Šéfe, jdeme na to! (1984) (TV film)

Karel Heřmánek je nejvíc :) Každopádně jde o vtipnou movie, bavila jsem se hodně a na to, že jsem na tenhle film narazila úplnou náhodou jsem byla víc než mile překvapená.