• Pohádka

Odpadlík (1992) (seriál)

Pamatuji si, že jsem se koukala, ne na všechny díly ale podstatnou část jsem viděla. Čím jsem byla starší tím víc mě ten "mamlas" pardón Lamas štval, takže teď už bych při vzpomínce možná dala maximálně snad jen půl hvězdičky, kdyby to šlo, ale za toho indiána bych možná přemýšlela mezi jednou - dvěma. Takže průměr =1*

Sedmý hřích (2001)

Antonio Banderas jde tak trochu mimo mě a Angelina Jolie úplně, kdybych byla chlap možná bych hvězdu přidala, ale jelikož jsem ženská nezachání to ani Angelininy křivky.

Dům hrůzy (2006) odpad!

i odpad je slabé slovo, je to zvratka ... takhle příšernou srágoru jsem nečekala. Tvůrce postavit ke zdi a zastřelit!

Po čem kluci touží? (2008) odpad!

3 nepřekonatelně pitomoučtí studentíci ze střední se rozhodnou, že si udělají nejlepší víkend na světě. Dostanou se do parády party namachrovanejch blbečků z vejšky a doufají, že zažijou ty super kalby plné sexu, jaké se jim na vysoké nabízí. Nechybí plno zvracení, výkalů....jak už to tak bývá ve všech těchto kvalitních "komediích". Ale pozor mládenci s neskutečně hnusnými ksichtíky si užijou i romantiky s roštěnkama stejně hloupoučkýma....i skórovat se bude - odpornej tlustoprd funící na bloňdaté rozhoďnožce? → No hnus velebnosti. A já se ptám, kdy už konečně těchto sraček bude konec? Jestli někdo v mém okolí řekne, že to bylo OK dám mu přes držku.

The Secret Life of the American Teenager (2008) (seriál) odpad!

První díl má cca 43 min. Z toho 42 minut obsahuje stupidní a nereálné dialogy o sexu - typu máš sex? Chci mít sex, nebudu mít sex, sexuju, jestli sexovat nezačnu asi umřu.... Stupárna na entou okořeněná křesťanskými důvody proč sex nemít. Tak jestli se takhle chovají Američtí teenageři, chápu proč mi Bůh daroval české občanství. Ubohé, plytké, trapné.. Jediné mini plus vidím ve školním poradci - ten mě docela bavil ale ani jedním procentem plusu nevyváží tolik humusu nastrkaného do čtyřiceti minut.

100% blond (2005) odpad!

No to byla ale shitovina. To snad ani nemůže být pravda. Carmen Electra mi zde byla docela sympatická, ale ani ona tuhle ohavnost nemůže zachránit. Soubor odporností, s naprostou tupostí prostě nemůže být ani brán za film. Je to spíše důkaz toho, že určití lidé by se zásadně měli vyhýbat jakémukoliv nápadu zpracovávat cokoli a ještě to pouštět do éteru.

Poslední plavky (2008) odpad!

Nemůžu dát více, i kdybych se měla na hlavu postavit a mít ráda čtvrtníčka v tomto nestačí. Kdyby tenhle paskvil trval 10 minut, brala bych to jako málo vtipný šot. Takhle je to ale vůbec nevtipný humáč - kdy jen sedíte koukáte a držíte se za bradu, ať nevypadáte jako "Kelišová, když se divím tak aspoň zavřu hubu". No tohle se fakt, ale fakt vůbec nepovedlo.

Kráska a Ošklivka (2008) odpad!

Mé první setkání s Paris Hilton - už vím proč první a také vím, že poslední. Ona vypadá jako umělá barbína, ona tak i dokonce hraje. No hrůza

Nic než pravda (2008) (pořad) odpad!

naprostý průšvih - kde se ukazují opravdu jen pokřivené postavičky našeho státečku. No který normální člověk by na sebe vybřinkal cokoliv jen aby se dostal k penězům? Je to ubohé, jak ze strany soutěžících, tak ze strany sledujících. Já přiznávám, že jsem viděla jeden díl - a z něj jen asi 10 minut. O těch případech jsem si raději pak přečetla u ranní kávy.