• Pohádka

Život na zámku (1995) (seriál)

TAk nějak mám pro tenhle seriál slabost. V prvé řadě je koukatelný, v neposlední řadě koncentrace herců mě oblíbených jako Jiřinka Jirásková či Tomáš Topfer...... Kostra celého příběhu je prakticky pitominka, ovšem boční cestičky, které dotvářejí celé prostředí seriálu jsou mnohem zajímavější. TAková dramata jako neposlušný syn, jenž nechce studovat, těhotná dcera-studentka, rozvod jsou vlastně známé spoustě z nás a možná proto, že jsou nám ty obyčejné příběhy tak blízké, je tento seriál celkem oblíben. Rozhodně si nezaslouží srovnávání se současnou českou seriálovou scénou. A Jiřinka jako hlava rodiny, která se snaží o nějakou pospolitost používáním svých zkušeností a moudrostí je krásným příkladem moderní babičky.

100% blond (2005) odpad!

No to byla ale shitovina. To snad ani nemůže být pravda. Carmen Electra mi zde byla docela sympatická, ale ani ona tuhle ohavnost nemůže zachránit. Soubor odporností, s naprostou tupostí prostě nemůže být ani brán za film. Je to spíše důkaz toho, že určití lidé by se zásadně měli vyhýbat jakémukoliv nápadu zpracovávat cokoli a ještě to pouštět do éteru.

2012 (2009)

Těšila jsem se na Cusacka i když jsem si mohla domyslet, že i přes oblíbeného herce půjde o volovinu. A nejen, že šlo o volovinu a tahle volovina byla dokonce korunována neskutečnou nudou. 2 a půl hodiny o ničem opravdu svědčí o tom, že by se mělo dělat něco s katastrofickými filmy. děkuji bohu za osvícení, že jsem na tohle nešla do kina. Dívat se celu dobu na bandu vyvolených tupounů, kteří se snaží dostat na Archu nového tisíciletí je opravdu maso. Jednu hvězdu za postavu prezidenta a jedna hvězda za reálnou ukázku toho, že ať se bude dít cokoli, já určitě vyvolená nebudu díky mému finančímu zázemí - v tom se tvůrci nesekli. Takže neřešit, žít dál a hlavně se vyhýbat obloukem filmům tvářícím se světově.

23 (2007)

Nemíním se tady obhajovat, proč dávám takové hodnocení jako dávám. Fakterm zůstává, že je pro mě Carrey Pan herec, který z geniálních komických postaviček dovede naprosto lehounce vklouznout do postav s vážným tématem, byť je to cvok se svou lehce úchylnou posedlostí na číslo 23.

28 dní (2000)

Sandra Bullock zde opravdu velmi dobře ztvárnila osobu, která absolutně nezvládá "normální život" a proplouvá jím jako jednou velkou pařbou - až jednou uklouzne tak, že s tím dosavadním způsobem života musí seknout.

90210: Nová generace (2008) (seriál)

Tak jako po shlédnutí prvního dílu - ne nepříjde mi to zas tak špatné. Úsměvné jsou tam určitě postavy Kelly a Brandy, ale pro mladé bych to určitě neházela někam na hnůj. Určitě to má potenciál najít si své fanoušky, jen nesmíme zapomínat, že hold to co se nelíbí dospělým se může a většinou líbí puberťáčkům - a nechte na hlavě a vzpomeňte každý jim byl.

96 hodin (2008)

Jen si zkuste nasrat taťuldu.....Thriller jenž se neštve z kudrlinkami, přímo a rázným způsobem nám ukazuje zoufalství otce, který nemá čas, ale ví, že něco udělat musí............... Mrazivé, kruté, geniální.....