• Pohádka

Madagaskar 2: Útěk do Afriky (2008)

Sakra co se stalo s tím vším, co mě tak na jedničce bavilo? Zřejmě se to při pádu letadla zabilo. Nevím, ale koukala a koukala jako blázen, ale měla jsem hubu otevřenou cukání hlavy takové, kdy chcete mimikou ukázat, že něco popostrkáváte ku předu, ale pořádný vtip nikde. Ani můj milovaný Jelimán tady nefunguje. Snad jen ta bábrle to zachraňuje, ale jinak bída........chjo Je smutné, že mě zřejmě nejvíce bavili tučňáci, co srazí k zemi chlapečka na měsíci.

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Když je pro mě nejvtipnějším bodem celého filmu zvracející kráva je mi jasné, že je něco špatně.....a ke všemu Rachel mi prostě nikdo nemůže nahradit...............

Nejkrásnější hádanka (2008)

Já jsem prostě milovnice pohádek. Jan Dolanský je jako herec opravdu výborný a své kvality ukazuje i zde. Ježiš lidi buďte hodní, vždyť je to pohádka. Ke komentáři od Engšpígla netřeba nic dodávat - naprostý souhlas.

Nic než pravda (2008) (pořad) odpad!

naprostý průšvih - kde se ukazují opravdu jen pokřivené postavičky našeho státečku. No který normální člověk by na sebe vybřinkal cokoliv jen aby se dostal k penězům? Je to ubohé, jak ze strany soutěžících, tak ze strany sledujících. Já přiznávám, že jsem viděla jeden díl - a z něj jen asi 10 minut. O těch případech jsem si raději pak přečetla u ranní kávy.

Ošklivka Katka (2008) (seriál) odpad!

Byly doby, kdy jsem si i já sem tam sedla k televizi a pustila nějakou tu telenovelu, ale tohle se ani té nejhorší telenovele nerovná. Jak ubohé je kopírovat a ještě takto hrůzným způsobem jiné již uvedené seriály. Betty jsem měla dokonce docela ráda člověk se zasmál, ale tohle je jen k pláči tedy spíše k hysterickému vytí. Jak mohl někdo takhle klesnout ..... nechápu

Po čem kluci touží? (2008) odpad!

3 nepřekonatelně pitomoučtí studentíci ze střední se rozhodnou, že si udělají nejlepší víkend na světě. Dostanou se do parády party namachrovanejch blbečků z vejšky a doufají, že zažijou ty super kalby plné sexu, jaké se jim na vysoké nabízí. Nechybí plno zvracení, výkalů....jak už to tak bývá ve všech těchto kvalitních "komediích". Ale pozor mládenci s neskutečně hnusnými ksichtíky si užijou i romantiky s roštěnkama stejně hloupoučkýma....i skórovat se bude - odpornej tlustoprd funící na bloňdaté rozhoďnožce? → No hnus velebnosti. A já se ptám, kdy už konečně těchto sraček bude konec? Jestli někdo v mém okolí řekne, že to bylo OK dám mu přes držku.

Poslední plavky (2008) odpad!

Nemůžu dát více, i kdybych se měla na hlavu postavit a mít ráda čtvrtníčka v tomto nestačí. Kdyby tenhle paskvil trval 10 minut, brala bych to jako málo vtipný šot. Takhle je to ale vůbec nevtipný humáč - kdy jen sedíte koukáte a držíte se za bradu, ať nevypadáte jako "Kelišová, když se divím tak aspoň zavřu hubu". No tohle se fakt, ale fakt vůbec nepovedlo.

Protiklady se přitahují (2008)

Udivuje mě, že se ještě někdo do slaďáků pouští - no udivuji se i já, jelikož si seženu další a opět mu dávám šanci. A ono ne, ono je to zase to samý. Je fajn, když se pošťuchují a svým opakem se doplňují, jenže aby něco jiskřilo musí tam být i protipóly (Freddiemu Prinzovi to nevěřím i kdyby si dal před oči prskavku) - a ne, že z toho udělají další plytký příběh od Rosamunde Pilcher. Prosím prosím, vytvořte po dloooouhý době, něco co mě potěší.

Předčítač (2008)

Jsem naprosto přeplněná pocity, které ani neumím popsat. Hloubka příběhu mě srazila na kolena. Vztah mladíka s ženou o jednou tolik starší jako je on sám. Tá mladá vášeň, která je pak poznamenaná dalšími osudy jeho dětské lásky je ohromující. Úžasný film, s úžasnou Kate Winslet.

Sex ve městě (2008)

Abych mohla hodnotit, musela jsem si jako totální neznalec shlédnout pár dílu seriálu a ejhle, to co v krátkometrážních dílcích fungovalo, jako směska dobře vyváženého humoru s kombinací zajímavých postav, které mají k sobě blízko i přes tu hloubku jinakosti v tomto filmu mě to velmi zklamalo. Na romantiku to bylo neromantické na komedii málo vtipné. Zasmála jsem se dvakrát a ač nemůžu říct, že by to bylo vyloženě špatné - celkově to na mne působilo žalostně fádně. Oprava, tak nějak mě to nedalo a shlédla celý seriál od začátku do konce a pak až když jsem znala děvčata jako své boty a zamilovala si je jako mnoho lidí jsem se opět pustila do filmu. Své hodnocení zvyšuji, jediné mínus vidím v tom, že opravdu ten kdo nezná wo co go, film ho nijak nezaujme - ale co prdím na ně :) Mé nadšení poklačuje. Zklamání vymizelo a zůstal příjemný pocit.