Deník doktorky (2008) (seriál)

Tento seriál jsem si opravdu velice oblíbila, je to příjemná "oddechovka" a myslím, že se zalíbí každému kdo hledá odreagování a zároveň skvělou zábavu :).Roztomilá Grétka ve stylu Bridget Jones si mně prostě získala a veliký podíl na tom samozřejmě má i sexy Marc ;).Takže mohu jen vřele doporučit!!

Upíří deníky (2009) (seriál)

Ať si říká kdo chce.co chce,tohle je prostě jeden z mých nejoblíbenějších seriálů,na kterým nedám dopustit :) Je tu napětí,romantika,láska,zrada,pokušení...prostě vše co si můžete přát a je to tak úžasně nakombinované do sebe,že každý týden s napětím a nedočkavostí čekám na další díl.Kdo říká,že je to odpad,tak by měl shlédnout alespoň 5 prvních dílů a poznal by,co je to seriálová závislost,protože u tohoto seriálu to ani jinak nejde.Dostala jsem na to i svou mámu a to je co říct,takže mohu jenom vřele doporučit! :) (a jenom tak mimochodem,tohle je podle mě jediný seriál,kde jsou všichni herci i herečky neuvěřitelně sexy,hlavně Damon Salvatore alias Ian Somerhalder ;):)

Sex ve městě (2008)

Tak tohle byl pro mně opravdu slabý odvar seriálu, takový průměr.Seriál sice pravidelně nesleduji, ale příjde mi o hodně zábavnější než tenhle film. Ikdyž co si budeme namlouvat, která z nás tajně netoužila po štastném happiendu Carrie s Božským? :)

Zakletý v čase (2009)

Tento film,mně ze začátku vůbec nezaujal,ale jak jsem se dostávala do děje a začala chápat souvislosti, začal mně velice bavit a na konci jsem si samozřejmě i pobrečela :) Vřele všem tento film doporučuji a určitě si nachystat kapesníky, protože bez nich by to u tohohle filmu opravdu nešlo

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Pro mne byl tento díl zklamání, nevím, asi jsem od toho čekala trochu víc, jakožto Potterovský knihomol bych byla raději, kdyby se film odvíjel od knihy a scénárista si tam nedomýšlel děj, který v knize vůbec nebyl. Nejhorší díl to nebyl, ale pro mě to postrádalo ten klasický Potterovský spád a dramatičnost, tenhle film mi přišel spíše o pobavení a kniha přitom měla docela jinou atmosféru. (Ikdyž nepopírám, že jsem se u scén s Ronem nepobavila). Proto dávám jen 3 * a doufám, že poslední díl bude mnohem lepší a zajímavější, když už ho rozdělili na dvě části.

Naruto: Šippúden (2007) (seriál)

tak k tomu není co dodat,prostě nejlepší anime (sice je to jedina anime kterou jsem viděla ale to vtom nehraje roli:D) shippuuden se mi líbívíc jak naruto,je více akční a jsou tam neuvěřitelné zápletky (ikdyž musím uznat,že ty zdržovací díly mě také rozčilují,ale viděla jsem zatím všechny:)) doufám,že se Sasuke vrátí do konohy (v dobrém) a že bude happyed...cemuž se da ale bohužel těžko věřit:(

Naruto (2002) (seriál)

Je to můj nejvíc oblíbený seriál,při shlednutí prvního dílu bych nejspíše taky dala odpad,protože mě to absolutně nezaujalo,ale něco mně ponouklo,abych se podívala ještě na pár a z těch pár dílů se stala rutinní zálěžitost,prostě sem hlatala jeden díl za druhým a nedalo se přestat:)tím jak je seriál bezprostřední,vtipný (ty jejich xichty,nebo kakashiho oblíbená kniha-flirtovací taktiky:D) prostě mě to dostalo:) pokud někdo dal odpad,tak neví o co přichází,naruto dává barvu tomuhle pošmournému světu a jsem za to ráda:)

Bathory (2008)

Ták já teda nevím.mě se tenhle film moc líbil,zase jeden z emotivních zážitků,hlavně mi stále vrtá hlavou jestli teda byla obět nebo vrah......a ikdyby byla vrah tak mi stejně bylo líto jak dopadla.Vůbec mi to nepřipadalo směšné (teda až na ty kolečkové brusle,padák,brusle na sněhový pohon a kočku která chuděra běhala v kole aby jim svítily světla,to přiznávám že bylo uhozené),jinak to na mě zapůsobilo velmi dramaticky,ke konci se přiznám že sem zase brečela (že bych začala měknout?:)).Vždycky jsem si myslela,že povídka o Čachtické paní,která se koupala v krvi nevinných panen,aby zachovala svou mladost a krásu,je pravdivá,ale po tom co jsem odcházela z kina,mi tento pocit navrtal velký tlustý červík,který si stále nedá pokoj.....pořád nad tím musím přemýšlet a spekulovat,nakonec jsem dospěla k názoru,že vražedkyně nebyla,všechny doznání od jejich údajných spolupachatelů dostaly právem útrpným a navíc je ještě popravily,aby nemohli svědčit v případném procesu.....to mi samo o sobě stačí,ale stejně tohle vždy zůstane uzamčenou truhlou,ke které není klíč a už nikdy nebude.....pravdu se už bohužel nikdy nedozvíme

Princezna Nevěsta (1987)

Pro mně zatím nejoriginálnější a nejzábavnější pohádka jakou jsem kdy viděla.České pohádky už se mi prostě tak trochu přejedly (všechno je to na jedno brdo),takže při shlédnutí téhle,sice americké pohádky jsem byla nadšená,hlášky (kterých je tam vcelku dost) si opakuji stále dokola,jako např. HNV-hlodavci neobvyklých velikostí:).Romantika zde samozřejmě nechybí s happyendem na konci -možná kýčovité,ale v pohádce to jinak nejde:).Komu už se přejedly ty stereotypní české pohádky,tak ho tahle zaručeně pobaví a zaujme.

Strom snů (1994)

Tak tady jsem opravdu nevěděla co mám čekat.Moc se mi na to koukat nechtělo, "zase jeden z nudných amerických tuctovek" říkala jsem si,ale popravdě mě úplně dostal.Možná to bude tím,že jsem se předtím dívala na deprimujícího Sweeneyho Todda,ale co bych filmu křivdila,tento silný příběh mně dosjal až k slzám.Děj je sice v druhé polovině předvídatelný,možná si řeknete,že si libuju ve špatných koncích,ale já jsem už počítala stím,že se tam ten malý kluk utopí....no tak nakonec ne,a zaoblily a naleštily ve skoro happyend.Ten konec je asi jedinné co tomuhle filmu můžu vytknout (já bych toho kluka prostě nechala utopit,přece jenom takhle to bylo lehce uhozené :)) ,ale nejsem režisér,takže je to tak jak to je,milý,místy až drsný a smutný příběh,myslím si,že za podívaní ale stojí:)