Pokémon: První film (1998)

Šli jsme do videopůjčovny, vočko spatřilo pokémony, rychle, rychle půjčit a doma honem zapnout video. Jo, to byly doby.

Duch doby - Stále kupředu (2011)

Celkově nic moc navíc, v podstatě jen ty samé kapitoly jako v předchozích dokumentech, jen aktualizované o novodobou hospodářskou krizi, projekt Earth je také jen projekt Venus z Addendum. Stále však má dokument své nezaměnitelné kouzlo. Jak já bych chtěl vidět tu závěrečnou sekvenci s demonstracemi bez násilí proměněnou ve skutečnost.

X-Men: První třída (2011)

Matt Vaughn opět prokázal, že patří do absolutní režisérské špičky. Nabídl nám v ničem propadající, narychlo splácaný, film se spoustou parádní (a hlavně digitální) akce a ucházejícím příběhovým originem. Celý příběh táhne vynikající dvojice James McAvoy, jako hláškující a vtipkující Profesor X, a hlavně Michael Fassbender, chladný, za pomstou putující Erik alias budoucí Magneto. Ostatní osazenstvo nemá moc co říct a celá First Class je tu, protože prostě musí, záporák Kevina Bacona mne zase tolik nechytl. Teď jen doufat, aby nám Vaughn nezvlčil a nabídl co nejrychleji druhou várku a zkusit zakomponovat více Wolverina, ať má film i výraznější finanční úspěch.

Senna (2010)

Předlouhé, přesto nenudící. Opravdová legenda, ikona. Odpočívej v pokoji, Ayrtone.

Obvyklí podezřelí (1995)

Ano, perfektní režie a scénář, vynikající herecké výkony a hlavně Kevin Spacey. To je všechno určitě krásné, ale hlavní slovo má v tomto filmu určitě pointa, a není to ledajaká pointa. Když jste viděli už mnoho podobných snímků s šokujícími pointami, možná zde uhádnete, kdo je ten zatracený Soze už klíďo v půlce. Bohužel já úplný konec viděl z jednoho videa z Tytrubky. Damn me! Každopádně, není zase taková krása v tom zjistit, kdo tahá za nitky, ale způsob, jak si se všemi tak neskutečně profesionálně pohrával, no prostě se to musí vidět. Mimochodem, Bryan Singer je ďábel, když tenhle film zrežíroval ve třiceti.

Muse: HAARP (2008) (koncert)

To je energie!!!

Jsem číslo čtyři (2011)

Je pěkné vidět sladkou Di v jiné, než "bitch" roli, ale to je tak jediné, co stojí za zmínku. Hlavní hrdina používá asi cheaty na "unlimited manu" nebo já nevím :D