Bella a Sebastián (1965) (seriál)

Seriál mého mládí o bílé Belle (psu) a malém Sebastianovi (chlapci), kteří spolu řeší "kriminální" případy v horské osadě. Možná nostalgie, ale co si pamatuju, bylo to výborné :)

Bezcitní lidé (1986)

Nebyla to zase až taková hrůza, jak jsem čekal. Ten příšernej dabing ale srazil veškeré snahy minimálně o stupeň dolů.

Beze strachu (1993)

Čekal jsem trošku víc. Možná by byly potřeba nůžky a trošku výsledek "přistřihnout". I tak se ovšem jedná o nadprůměrný film se zajímavým námětem - vyrovnání se s posttraumatickým syndromem po leteckém neštěstí.

Bez jištění na El Capitan (2018)

U dokumentů je to s nižším hodnocením těžký. Určitě to v tomhle případě není ohodnocení sportovního výkonu (bezpochyby naprosto mimořádného). Jenom to filmové zpracování mohlo být dle mého s méně nudnými pasážemi

Bez kormidla (2014)

Miluju malý filmy. A tenhle (protože jsem vůbec netušil do čeho jdu) mě dokázal v průběhu sledování rozesmutnit, nadchnout, rozveselit i uzemnit. Jsem rád, že blockbustery vydělávají hodně peněz. Umožní to natáčet tyhle krásný filmečky.

Bezva ženská na krku (2016)

Asi jsem trošku ulítnul s tak vysokým hodnocením, ale kolik se dneska točí českejch filmů u kterých se nemusíte cítit trapně? Jak filmařsky, tak herecky. Za ten příjemnej pocit musím trošku přidat ...

Bídníci (1958)

Dokonalé nepřekonatelné zpracování Bídníků. Jean Gabin ve své nejlepší formě (ale kdy měl slabou ? .-))

Big Hit (1998)

Překvapivě dobrý film. Ujetý, drsný, akční, zábavný, výborně natočený a sestříhaný. Má to spád a vtip (možná ne pro každého :)

Big Lebowski (1998)

Tak tohle je opravdová lahůdka jak po stránce režijní, tak herecké. Tolik výborných hereckých výkonů, že nevím který mám vyzdvihnout nejvýš, to se nestává často. Coenové v nejlepší formě.

Bílá velryba (1956)

Tenhle kapitán Ahab v podání Gregory Pecka mě za mala strašil víc, než všechna strašidla světa. Skvělý příběh o kapitánovi a jeho "oblíbené" rybě, který vznikl v roce, ke kterému mám jistý vztah :)