Knight Rider - legenda se vrací (2008) (TV film)

Novodobý Knight Rider ponúka to čo aj ten z roku 1982...akurát nie je zdaleka taký zábavný. Vrcholne nesympatický hlavný hrdina, auto ktoré síce nevyzerá zle ale Pontiac je Pontiac a HLAVNE jedným slovom OTRASNE efekty a nápady...napr: odrážanie sa guliek od auta uvidíme asi 5krát ale už pri prvom pohlade mi bolo nedobre =) Samotný záver s autom letiacim dole z lietadla som absolútne nepochopil. Ale možno je to len na naše súčasne mozgy príliš futuristické dielo =)

2001: Vesmírná prda (2000) odpad!

Nechutný hnusný humus najvtrdšieho zrna v ktorom šaškuje 70-ročný "komik" ktorý je každým novším svojim filmom stále viac trápnejší. Tento film ale predbehol dobu.Až v roku 2006 sa totiž objavila prvá podobne hnusná paródia , a to Date Movie. Toto je ale film z roku 2001 a dnešným ultra debilným paródiám sa bez problémov vyrovná. FUJ!

24 hodin (2001) (seriál)

Seriálový megahit 24 má 2 zložky vďaka ktorým si stále udržiava divákov. Prvou je predstaviteľ hlavnej úlohy, agenta Jacka Bauera, fantastický Kiefer Sutherland. Ten tu podáva svoj životný výkon za ktorý bol už aj ocenený cenou EMMY v kategórií Najlepší herec v dramatickom seriáli. Druhou nemenej dôležitou je forma. Obraz sa rozdeľuje na niekoľko častí v ktorých sledujeme viacero hrdinov na rôznych miestach v rôznych situáciach naraz v reálnom čase. Počas epizódy sa niekoľkokrát na obrazovke zjavia hodinky aby nás upozornili že čas neúprosne beží. Spolu s LOSTom absolútne špičky súčasnej seriálovej tvorby! 1. séria: 100%, 2.séria: 100%, 3.séria: 100%, 4.séria: 100%, 5.séria: 100%, 6.séria: 90%, 7.séria: 100%

Přátelé (1994) (seriál)

Geniálny kultový sitcom o ktorom sa nedá povedať jedného krivého slova. Začal celú reťaz sitcomov o kamošoch čo sa spolu stretávajú, majú šialené nápady a riešia vzťahy a všetko čo im život prinesie. Priatelia boli prví a zatial najlepší. Až po 11 rokoch od premiéry sa začal rysovať ich prvý možný konkurent - HIMYM =)

Předtucha (2007)

Celkom dobre rozohraný mystery thriller s dobrým námetom a zaujímavou myšlienkou. Režisér Mennan Yapo ale ponúknutú látku nedokázal spracovať pútavo a Sandra Bullock proste nevie hrať. Ale ten nápad je napriek tomu velmi zaujímavý....

Stínové komando (1997) (TV film) odpad!

BOMBA! A to vo všetkých smeroch prosím pekne...Hulk Hogan a jeho "komando" sa vydáva zachrániť gymnastku (!!!!!!!!). Ak vám táto jedna veta nestačí možno vypnete film po dychvyrážajúcom úvode v ktorom Hogan hádže nože do stojacich (!!!!!!!!) terčov. No a ked vás ani toto neprinúti film vypnúť , pripravte sa na doteraz nikdy nevidené. Slabšie povahy by ale mohli dostať infarkt......od smiechu!

Něco na té Mary je (1998)

Prelomová komédia z konca 90. rokov!!! Vynikajúce postavy (a tým myslím všetky nielen Diaz a Stillera) , velmi zaujímavý dej a neskutočné množstvá niekedy možno trochu ostrejšieho humoru, podaného ale tak lákavo že nikoho neznechutí. Niekolko dnes už legendárnych scén a fantastický soundtrack ktorý tentokrát zaobstaráva živá kapela ktorá sa objaví vo filme niekolkokrát (to sa musí vidieť) =) Pre mňa najlepšia komédia druhej polovice 90.rokov a jedna z najlepších komédii vôbec.

Ve jménu krále (2007)

Uwe Boll natočil dalšiu kravinu!!! a zase úplne zle....pri pohlade na Raya Liottu som pukal smiechom....hviezdička za Jasona Stathama =)

Šifra mistra Leonarda (2006)

Jeden z najnapínavejších knižných thrillerov proste nejde natlačiť do 150 minút ani keby traktory padali. Tom Hanks s dlhými vlasmi , nepočúvatelná francúzska angličtina Audrey Tatou a dokonca ani ten Jean Reno to tentokrát nezachránil. Napriek tomu je vo filme zopár scén solídne napínavých a povedzme si na rovinu, existujú aj horšie filmy =)

Horton (2008)

Príjemný animák ktorý ničím neurazí ale okrem pokémonovskej vložky nemá čím prekvapiť. Klasická hodinka a pol strávená v spoločnosti slona a obyvatelov Whoville má celkom dobrú chuť, na ktorú si už ale na druhý deň nespomeniete....a druhýkrát sa vám už nebude chcieť ochutnať...