Kaučuk03

Kaučuk03

• 2.11.2009  13:06

První polovina je naprosto geniální, akce, plno vtipných momentů, prostě to krásně odsýpá. Bohužel ta druhá půlka je o poznání horší, občas se i člověk mrknul na hodiny, kolik to ještě vlastně zbývá. Nebýt té první části, byl by to průměr.

• 7.12.2013  14:56

Nevim estli to bylo dabingem, ale přišlo mi to asi tak zajímavý jako řeznictví pro vegana...

• 17.11.2009  13:08

Respekt tomu, že se dá udělat parádní akční film v podstatě na jednom místě. Ani jedno hluché místo. Co mi trochu kazilo dojem byl český dabing, respektive dialogy, některé byly až k smíchu. A ještě těžko pochopitelný postup policie... Ale jiank velmi podařený snímek.

• 30.1.2009  09:12

Čistého času jsem se smál asi tak 2 minuty v přepočtu na celý film, hlavou jsem kroutil skoro pořád. Jasně někdy se podaří "komedie", které jsou tak stupidní až jsou i vtipné. U téhle však zcela převládla stránka stupidity.

• 8.9.2008  15:16
    xXx (2002)

I přes veškerou "nabušenost" akčních scén vyznívá tento film neuvěřitelně nudně. Snad se mi ještě nestalo, abych film vypl a neměl chuť ho dokoukat. Diletantské triky, absolutně nepřesvědčivý Vin Disel. Jakože nemám moc rád Jamesa Bonda, tak díky tomuto "filmu" u mě stoupl v oblibě asi tak o 100%. Jedna * za to, že se natáčelo v Praze.

• 20.4.2010  08:43

Největším problémem je to, že se tvůrci nasadili laťku příliš vysoko. Bohatá výprava a tradičně skvělý Ledger, jinak nic, příběh je prostě dost chaotický a není v něm jasné, o co vlastně jde.

• 7.2.2009  17:36
    Šňup (2002)

Rejža moc dobře věděl co a jak točit a na co se zaměřit.

• 17.2.2009  09:51

pamatuji so, že napoprvé se mi tenhle snímek docela líbil, ale napodruhé to bylo ještě lepší, jak psal golfista je třeba ho nechat vyzrát. Netradiční příběh v netradičním pojetí, vizuálně velmi zdařilé. Snímek, který polaská vaše city a i zahřeje u srdce. No a nad výkonem Osmenta lze jen smeknout.

• 18.9.2008  13:38

Sice asi hloupé přirovnání, ale pro mě podobné jako Čokoláda. Skvělá atmosféra, velmi příjemný film do hnusného dne a nejen do toho, jeden z nejkrásnějších soundtracků. I když možná trochu nadhocovaný film.

• 9.1.2009  10:58

Jak již psali mnozí přede mnou- je to opravdu pleskačka na entou, vzalo se od každého trochu a udělala se z toho jedna patlanina. Ale na druhou stranu se na to koukat dá, akční spád tomu dodává šmrnc a časem si i zvyknete na indiána, který tam řádí jako Jet Li.

• 12.10.2009  13:49

Dal bych za 5* ale vadilo mi tam pár nesrovnalostí a kapánek konec v americkém stylu. Jinak ale další herecký koncert Kevina Spaceyho.

• 26.10.2011  14:49
    Ti druzí (2001)

Jak si z hororu udělat komedii? Vypít 9 malých piv a sedmičku vína.

• 17.10.2009  15:51

Až moc žánrový myšmaš. Navíc mi přišlo, že to režisér prostě nezvládl. Tak často se tam skáče z reality do reality až to podle mě není k usnesení a zbytečně se tím zaplácává stopáž. Co je hodně povedené je výběr hudby, to kloubouk dolu, ale jinak nic světoborného.

• 12.4.2010  13:42
    Zoolander (2001)

Oceňuji, že si ze sebe dokáží dělat Stiller a Wilson takvou prdel. Scéna s počítačem je geniální, bohužel ne všechny scény jsou tak povedené, naštěstí však snímek nepůsobí nějak moc trapně, i když máčklý je dost. Každopádně Vybíjená byla lepší.

• 12.1.2010  16:31
    Šedá zóna (2001)

Velmi kontroverzní téma, tudíž citlivé na zfilmování. Nelsonův počin se mi líbil, oceňuji nejednostranost pohledu na věc. Co snímku vytýkám je ta věc, že přes veškerou hrůznost koncentračních táborů film nepůsobí nějak přesvědčivě stísněně ani depresivně. Jen takový lehký závan nepříjemného pocitu a to je u takhle laděného snímku trochu málo.

• 18.9.2008  13:38

Pro mě jednoznačně nejlepší Iňarritův film. Nejvíce našláplý a s největším promyšlením prolínání příběhů. I když musím uznat, že ačkoliv je to nesmírně zajímavý snímek těch 153 minut je už možná přespříliš.

• 18.9.2008  13:43

Asi jsem očekával víc, ael prostě mě to nějak nenadchlo. Příliš přímočarý děj, osud všech postav se dá už odhadnout po pár minutách. Nadruhou sranu poměrně překvbapivý závěr, solidní akční podívaná a zajímavý námět.

• 7.11.2009  10:25
    Billy Elliot (2000)

Čekal jsem to trochu syrovější, ale rozhodně ,mě to nezklamalo. Jamie Bell má můj obdiv, zahrál to fakt bravůrně. Melancholická atmosféra, která není depresivní. Velmi příjemný film s grandiózní závěrečnou scénou, která se dala čekat, ale to jí nic neubírá na kráse. Díky tomuhle filmu snad zapomenu na mé znechucení nad Louskáčkem v divadle, co jsem viděl, když jsem byl malý a někdy si určitě na balet vyrazím.

• 6.4.2010  17:31

Nemůžu si pomoct, ale z filmů Coenů dýchá něco, co nelze popsat, ale určitě vás to zaujme.

• 23.1.2009  11:22
    Bídníci (TV film) (2000)

Výborné zpracování, ačkoliv nemám Depardieho nějak moc extra v lásce, zde byl výborný no a John Malkovich prostě špička. Myslím, že 4 díly byly úplně akorát, ne moc, ne málo.

• 17.5.2009  09:31

Komedie s výbornými hláškami a sklepáckými herci je už předzvěst k úspěchu. Navíc pro mě velmi zajímavý Vorlův rukopis. Pohodovka, která vás pobaví a přinese třeba i dobrou náladu.

• 7.1.2009  10:37
    Fotr je lotr (2000)

Ze začátku fakt dobrá chláma, později však začlo humoru ubývat a nastoupily laciné prvky, které už tak vtipně nepůsobily a navíc začal být příběh skoro až tragicky smutný. Naštěstí však vše dobře dopadlo a celkově film působí hodně povedeně a má poměrně dost vtipných gagů.

• 8.5.2009  20:49

Vrcholové herectví dua Polívka, Dušek. Jen více takovýchto filmů... Musíme si připomínat...

• 23.8.2009  11:34

Poprvé mi na snímku nejvíce vadil právě Gibson, prostě mi vůbec do té role neseděl, ale podruhé, potřetí jsem si už zvykl a velmi oceňuji jeho komediální talent, který není trapný.

• 2.1.2009  15:57

Jsou filmy, které spíše ve vás chuť zaexperimentovat si vzbudí, např. Strach a hnus v Las Vegas:) Pak jsou tu ale filmy, při kterých si říkáte, že si nestřelíte ani za hovno. To je Requiem za sen. Taková dávka depresivních emocí, podtržených stresujícím střihem to je docela úlet. Na konci budete mít chuť se jít zakopat někam pod zem. Málokterý film tohle dokáže.

• 4.12.2009  10:14

Dvěma filmovými filtry se paráda nenadělá. Zdlouhavé, nudné, jen poslední půlhodinka mě dokázala nadchnout, což je ale v celku trochu málo. Paralela příběhů rádoby složitá, ale nakonec působící zmateně. Jak jsem to tady četl, tak jsem čekal, že budu mít po celou dobu otevřenou hubu, to se bohužel nestalo. Holt, málo kdy se splní vaše největší očekávání. Co si ale plně zaslouží ty pětihvězdičkové zástupy je hudba, v podstatě hlavně díky ní se vnoříte do děje.

• 21.3.2010  18:07
    Trosečník (2000)

Zemeckis vidí detaily tam, kde je jiní nevidí.U Trosečníka opět dokázal, že si velmi dobře dokáže pohrávat s psychikou člověka. Natočit v dnešní době film, kde se většinu času nemluví, a přesto se vám bude tajit dech, to chce dávku odvahy, ale hlavně talentu. Krásné porovnáváni kontrastů běžných věcí, nad kterými moderní člověk v civilizaci ani nepřemýšlí. Konečná scéna s panem Wilsonem je jedna z nejdojemnějších, jakou jsem kdy viděl. Zvlaštní, že Trosečník, Hanks, pan Wilson i Zemeckis zůstaly bez zlaté sošky...

• 31.1.2010  13:38
    8 MM (1999)

Další důkaz toho, že mysteriózno nepotřebuje nadpřirozeno a thriller nemusí být akční přehlídkou...

• 18.9.2008  13:38

Nebýt Kevina Spaceyho, asi by se mi to tak nelíbilo... Ten chlap je prostě herecký génius.

• 14.2.2009  10:43
    Cestománie (TV seriál) (1999)

Tento cestopisný dokument vás naprosto vtáhl do děje a vy jste jen nasávali vůni dálek. Výborná zábava se skvělým poučným charakterem.