Chicago (2002)

Nadšené názory a recenze (nemluvě o Oscarech), mě dovedly k tomuto filmu. Muzikály mám rád, celkem dost pokud je v nich špetka humoru a impozantní hudební čísla + kamera. Chicago nic s toho nemá. Ani hezké a chytlavé písničky nemá.

Gauneři (1992)

Napodruhé mě to moc neuchvátilo. Má to Tarantinův styl, vystačí si to s pár kulisami a pár dobrými herci, ale postrádá to švih a vtip Pulp Fiction, stejně jako to ubíhá pomaleji než Jackie Brown.

Zvěřinec časopisu National Lampoon (1978)

American Pie a jiné teen komedie se mohou jít zahrabat. Tohle je klasika, která je mnohem lepší s dabingem než v originále.

Ostrov (2005)

Akční nářez, od Baye normálně vídaný, je skvěle protknut příběhem (kterému se stejně nevyhly trapné dialogy) se snad nejvíce strhujícími scénami (hlavně ta s Michael Clarke Duncanem) zatím jeho kariéry. Jen ta scéna s padajícím R byla na film až moc ...

Speed Racer (2008)

Po shlédnutí v HD se nedá jinak než dát plný počet. Filmová revoluce, stejně nepochopená jako všechny dokonalé filmy. Stylizace třetího věku s montáží budoucnosti. GO!!!!

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Jde to níže a níže s každým dílem. Jen občas se objeví výjimka... Škoda

Dannyho parťáci 2 (2004)

Na druhé shlédnutí to musím o tu jednu hvězdičku zvednout. Možná to není celistvé a atmosférické jako první díl, ale pořád sem se u toho skvěle bavil. A ten jemný humor mě vždy rozesměje.

Já, robot (2004)

Ten film zraje jak vino. Will Smith je borec a Alex Proyas zatraceně umí s kamerou. Orgie, které vytváří při akčních scénách se nedají popsat. Pro mě film, který musím mít ve své sbírce, a na který se rád podívám znova.

Růžový panter (2006)

Paradní remake a ať si říká kdo chce co chce, Martin je naprosto parádní.