Bitevní loď (2012)

Hodně stupidní film. Vtip bohužel všechno nezachrání a tak je poslední hodina naprosté utrpení. Co také chtít od filmu, kde jednu z hlavních rolí hraje Rihanna a Taylor Kitsch...(30%)

Dokonalý smysl (2011)

Netradičně pojatý katastrofický film plný smyslů, které se na první pohled zdají tak samozřejmé. (70%)

Anonym (2011)

Jednoznačně nejlepší film Rolanda Emmericha za posledních 15 let. Musím uznat, že jsem byl příjemně překvapen. Trailery mě moc neuchvátili (až na hudbu Radiohead), ale příběh byl nakonec založen na něčem úplně jiném, než-li na davových scénách a digitálních hrátkách. A je tomu tak více než dobře. Rhys Ifans byl ve své životní roli k nepoznání, strašně mě překvapil a charismatického autora ztvárnil náramně. Hodnocení sráží zbytečné přeskakování, mnohdy chaotické, z jedné doby do druhé a s tím související počáteční nejistota v tom, kdo je kdo. To se naštěstí postupem času zpraví s tím, jak se do filmu pomalu, ale jistě dostáváte. Na 4* to díky mému číselnému hodnocení není, ale pěkných 70% tomu s klidným svědomím dám. (70%) P.S. Po druhém shlédnutí zvyšuji na 4* (75%).

Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)

Hodně stylový seriál. Steve Buscemi jako král Atlantic City je jednoduše skvělý. Životní role? Sám to tak říká a já nemám důvod mu nevěřit. Každopádně by se nemělo zapomínat ani na Michaela Pitta a pořádně vyšinutého Michaela Shannona. 1. série 80%, 2. série 75%, 3. série 80%, 4. série 80%, 5. série 60%

Kronika (2012)

Rozhodně to není film pro každého. Za odvahu a zajímavý nápad dávám průměr. (50%)

Začátky (2010)

Sex, life, healing, sunlight, nature, magic, serenity, spirit. (80%)

Zkrat (2011)

Jak píše Cival, Haywire je strašně mrtvolný film. (15%)

Tohle je válka! (2012)

Nejsem zrovna velký fanda filmů McG, ale This Means War se povedlo a musím uznat, že k tomu velkou měrou přispěl právě jeho rukopis. A samozřejmě ústřední dvojice sympaťáků a skvostná Reese. Hravý film, u kterého se nemusí přemýšlet a zároveň není úplně blbý.. Spokojen. (70%)

Kamarád taky rád (2011)

Hm. Když tak nad tím přemýšlím, tak mě filmek vlastně poměrně dost bavil. Místy. Not bad. Not bad at all. (70%) P.S. Lovely Mila...