Kamarád taky rád (2011)

Hm. Když tak nad tím přemýšlím, tak mě filmek vlastně poměrně dost bavil. Místy. Not bad. Not bad at all. (70%) P.S. Lovely Mila...

Zkažená úča (2011)

Nikdy bych nevěřil, že trojici Diaz, Segel, Timberlake budu brát za největší klad filmu. Na druhou stranu bych nevěřil, že může existovat něco tak otravného jako Lucy Punch. Slovo trapný se člověku dere na mysl až nepříjemně často. Nu, nic moc. (40%)

Hellboy (2004)

I'm fireproof, you're not! (75%)

Hněv Titánů (2012)

Ve všech ohledech horší jak první díl. Jak se k Titánům nachomýtli takoví herci jako Fiennes, Nighy a Nesson mi je záhadou. (30%) P.S. Malinu (nebo něco takového) za nejhorší výkon uděluji Rosamund Pike.

Souboj Titánů (2010)

Škoda. Peníze tomuto projektu rozhodně nechyběly. Zpracování bylo jednoznačně nejsilnější stránkou Titánů a místy bylo prostě nádherné. Problém byl ale ve scénáři, který veškeré snahy pohřbil. Souboj Titánů tak vyšel naslepo. (50%) P.S. Ralph Fiennes byl prostě boží!

Válka Bohů (2011)

Prvních 45 minut bylo ucházejících. Když pominu celkové ztvárnění, lacinost kostýmů a celkovou umělost, tak se člověk místy i pobavil. Po hodině to už ale bylo stěží k vydržení. Nevím, přijde mi, že poslední dobou je těch stupidních filmů nějak moc. Problém nebyl v tom, že bych k Immortals přistupoval jako k epickému veledílu, to ani náhodou, právě naopak. Těšil jsem se na výplach mozku první třídy. Ten přišel, ale v trochu jiném smyslu, než jsem doufal. Slabota. Hlavně, že na všech plakátech bylo "od tvůrců 300, už to mě mělo varovat před bezradností tvůrců tohoto filmu. (30%)

Ničitel Conan (1984)

Na hodnocení člověk nesmí hledět. Barbar Conan je totiž film úplně jiné úrovně. Prostě klasika s neskutečným Arniem. Pořádný fantasy pornofilm!

Barbar Conan (1982)