Firefly (2002) (seriál)

Poměrně netradiční sci-fi seriál z prostředí divokého vesmíru. Joss Whedon vytvořil hodně zvláštní spojení sci-fi a westernu, které ve výsledku funguje a navíc to člověku nepřijde vůbec divné. Věčná škoda, že byl seriál zrušen. Potenciál byl obrovský. (85%)

Bylo, nebylo (2011) (seriál)

Pár dílů mi stačilo. Nápad je to zajímavý, ale to provedení je místy příliš amatérské. Navíc by tam měl být víc R. Carlyle, aby to za ten čas stálo.

Muži v černém 3 (2012)

Will Smith je pořád ve vrcholné formě a společně s Joshem Brolinem nemají sebemenší problém trochu pokulhávající příběh utáhnout. Fajn oddechovka! (60%)

Prometheus (2012)

Provedení je fantastické, ale zbytek...(50%)

Piráti! (2012)

Škoda, čekal jsem hutný, lehce kontroverzní a neortodoxní anglický humor, ale Piráti jsou klasickou pohádkou pro děti se vším, co k tomu patří, bohužel. (50%)

24/7: Penguins/Capitals - Road to the NHL Winter Classic (2010) (pořad)

Pro každého hokejového fanouška představuje tato série (včetně té následující Flyers vs Rangers) parádní zážitek. Nic jiného, lepšího, na trhu hokejových dokumentů člověk nenajde, takže proto je mé hodnocení maximální. (10/10)

24/7: Flyers/Rangers - Road to the NHL Winter Classic (2011) (pořad)

Pro každého hokejového fanouška představuje tato série (včetně té minulé) parádní zážitek. Nic jiného, lepšího, na trhu hokejových dokumentů člověk nenajde, takže proto je mé hodnocení maximální. (100%)

Amazing Spider-Man (2012)

Popravdě řečeno moc nevím, co si o Spider-Manovi myslet. Místy to byla hodně slušná podívaná, ale často jsem si říkal, že by tomu vážnější tón a méně hlášek neuškodilo. Takhle je to ve výsledku taková lehká dobrodružná komedie, která chce být epickou. Nejvíc mě ale stále dokola napadá, proč znovu vytahovat počátky pavoučího muže. A proč to celé natočit víceméně v úplně stejném duchu. Na další díl se pravděpodobně podívám, ale že bych se těšil...(60%)

Doba ledová 4: Země v pohybu (2012)

Taková klasika. Fajn postavičky, občas nějaký vydařený vtípek, jednoduchý příběh. V podstatě průměr. Spíš jsem zvědavý, jestli bude i další díl, osobně jsem toho názoru, že 4 díly jsou až moc. (60%) P.S. Ta poslední písnička s rozjuchanými herci mi film poměrně nepříjemně zkazila. Hrůza.