Alf (1986) (seriál)

Strašne premakaný seriál alf je stará známa vec super sa na tom dá zasmiať, klasický americký humor!!

Alvin a Chipmunkové (2007)

No toto som nečakal, ked som si tento film zohnal tešil som sa na klasickú americku zvieratkovskú komédiu!! Ale po pozretí ma čakalo veľké sklamanie! Chlapíkovi sa rozpadá kariéra hudobníka a zrazu sa obiava tri nadané veveričky ktoré vedia rozprávať a neskutočne spievať, všimne si ich chlapík z nahrávacej spoločnosti a hneď je z nich mimo celý svet, toto je aj na mňa moc. Jednu hviezdičku som dal len preto lebo som fanúšik zvieracích komédií podobného typu ale toto ma hrozne sklamalo:(!

Americký gangster (2007)

Fuuuha tak ďalšia gangsterská krimi dráma, ktorá ma nadchla mal som zo začiatku pocit že sa unudím k smrti, ale postupne som zásadne zmenil názor, zase samá korupcia, drogy, vraždy, peniaze proste všetko čo k gangsterskému trháku patrí a keď k tomu ešte pridáme také brutálne herecké obsadenie tak z toho vznikne úplna pecka, ktorá zaujme aj toho najnáročnejšieho diváka !!!

Animovaný život (2006) (TV film) odpad!

To čo bolooo?!..už nikdy v živote viac nechcem zhliadnuť niečo tak nechutné! kto to točil?..nedostal doživotie?..alebo aspoň návrh na preliečenie niekde vo vysokohorskom sanatóriu...psychoooo!

Armáda démonů: Matka slz (2007)

Som dosť sklamaný z filmu, jediné čo vyšlo boli horrorové prvky, brutálne scény plné krvy, tie ma nadchli, všetko ostatné stálo za veľké NIČ!!!

Asterix a Olympijské hry (2008)

Jedna tupá šaškáreň, na to sa skoro nedalo pozerať, proste niečo odporné, jeden trápny pokus o nejaký ten "humor" z druhým, úplne ma dorazil ten Schumacher so Zidanem na konci a ešte nejakým basketbalistom, jedinú * si u mňa vybojovala Adriana Karembeu, také menšie spestrenie na konci tohto trapasu!!!

Báječný Fantozzi (1986)

Ďalšia skvelá haluz, Fantoci je proste šéf tie brutálne scény a hlášky proste zbožnujem ten film vždy sa na tom dá riadne narehotať aj keď to už pozeráte 50krát a tykých filmov je málo!!!

Banditi (2001)

Vcelku priemerná americká haluz, veľmi napínavá so skvelými hercami, zaujímavým príbehom a strašne brutálnou haluzou na konci!!!