Četník v New Yorku (1965)

Druhý díl četníků o něco slabší než první díl.Ale ,pořád dobré .Za mě 70%

Léto s kovbojem (1976)

Hanzlík jako kovkoj s kravama.Dobrá komedie,no na vesnici to žije.65%

Četník se žení (1968)

Tak, i četníka oženili.O trochu slabší díl než četník ze Saint Tropez.70%

Četník ze Saint Tropez (1964)

Skvělá bláznivá komedie se skvělým hercem Funesem a jeho nejlepší rolí co zahrál. Skvělá nestárnoucí klasika. Sem se mi dívej , tady ne sem se dívej. Dabing naprosto geniální takové dabingy se už jen tak, nedělají. Za mě 90%

Avatar (2009)

Režisér Cameron a po dosti dlouhé době natočil film i když on si to může dovolit tak, to co vytvořil tady tohle asi žádný jiný film nepřekoná. Vše přebil ce filmu. Film ani  po těch  několik let neomrzí.Sem zvědav jestli bude druhý díl lepší a překoná nové rekordy v historii kina. Za mě 90%

Plavkyně (2022)

Film inspirovaný podle skutečné události .Popravdě první polovina filmu je více napinavější a ta druhá půlka se vcelku vleče ale,jinak dobré.Za mě 60%

Pinocchio Guillerma del Tora (2022)

Režisér Toro nám natočil animovaný muzikál PInocchio a tohle se mu opravdu povedlo.V animáku všechno možné .Temější zpracování ,film by sem nenazval muzikál,sem tam někdo zakvává ale,jinak dobrá podívaná.Za mě 80%

Nevyzpytatelné cesty Boží (2022)

Tak,tenhle film se povedl i když španělské filmy moc nesleduji ,tohle se povedlo.Ani sem nevěděl že,film má tak,dlouhou stopáž.Za mě 80%

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Mangold natočíl kvalitně dobrý western  hlavní role Bale a jako záporák kvalitní oscarový herec Russell Crowe , který tu hraje psance který chce přepadnout dostavník jenže, udělá chybu a je zatčen rančery aby ho nějak odvezli na vlak , vlak nečeká 3:10 vlak do Yumy.Skvěle zahraná dvojice Crowe a Bale , mohly by spolu něco do budoucna natočit. Za mě 80%