Osvobození (2022)

Režisér nám natočil zase nový film se Smithem v hlavní roli .Smith jako otrok který, chce jediné být svobodný.Asi si řekl,když to dokázal Dicaprio tak, Will ,taky.Film není špatný to zase ne.Že,by se herec ucházel o dalšího oscara no nevím .60%

Četník a mimozemšťané (1979)

Četníci znovu v akci a s mimožemštanama. Půlka herců jako u předchozích filmů dosti chybí alespon ,ten fugas .Jinak ,slabé.Za mě 60%

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Režisér Peter Jackson v roce 2001 natočil jeden z nejlepších filmů roku. Knižky sem mě načtené. To co režisér dokázal kdoví jestli by natočil pána prstenů lépe nebo spíš hůře. Nadherná krajina, výprava, no tady by sem se mohl rozepsat déle proto je film dokonalý. Pána prstenů a hobit si pouštím každý rok v prosinci. A prý se to nedalo zfilmovat pustte ktomu pétu ten zfilmuje vše. Herecké obsazení dokonalé skvělí herci ve filmu. Soundrack dobrý. Za mě 90% i po 21 letech je to dost dobrý film.

Dva machři mezi nebem a peklem (1972)

Tyhle dva borci nikdy neomrzí , stará dobrá klasika.Film je spíš dobrodružný než komediální jak jsme u jejich filmů zvyklí. Ty jejich hlášky ve filmu dobré. Průser za průserem ale, co nějak to bylo nějak bude. To je letiště jsme nesmrtelní .Každoročně v telvizi.Nikdy mě tyhle filmy neomrzí. Za mě 80%

Četník ve výslužbě (1970)

Četníci v penzi a pořád mají co dělat. Šéf se tak, trochu zasekl v mřížích. A ty jejich hipisacké oblečky hlavně Funes . Za mě 70%

Četník v New Yorku (1965)

Druhý díl četníků o něco slabší než první díl.Ale ,pořád dobré .Za mě 70%

Léto s kovbojem (1976)

Hanzlík jako kovkoj s kravama.Dobrá komedie,no na vesnici to žije.65%

Četník se žení (1968)

Tak, i četníka oženili.O trochu slabší díl než četník ze Saint Tropez.70%

Četník ze Saint Tropez (1964)

Skvělá bláznivá komedie se skvělým hercem Funesem a jeho nejlepší rolí co zahrál. Skvělá nestárnoucí klasika. Sem se mi dívej , tady ne sem se dívej. Dabing naprosto geniální takové dabingy se už jen tak, nedělají. Za mě 90%

Avatar (2009)

Režisér Cameron a po dosti dlouhé době natočil film i když on si to může dovolit tak, to co vytvořil tady tohle asi žádný jiný film nepřekoná. Vše přebil ce filmu. Film ani  po těch  několik let neomrzí.Sem zvědav jestli bude druhý díl lepší a překoná nové rekordy v historii kina. Za mě 90%