Pan Popper a jeho tučňáci (2011)

Pribehom je klasicka rodinna komedia , no v originajnejsom prevedeni a musim uznat , ze Jim by este stale dokazal utiahnut nejaku blaznivu komediu . Ja tieto rodinne komedie mozem vzdy , no a tato bola z mojho pohladu fakt super - uplna spokojnost .

Pařba v Bangkoku (2011)

Stale to bola dobra zabava , no prvy diel bol urcite o nieco lepsi

Podraz (2011)

Pribeh v celku priemerny , nicim vynimocny , no aspon Willis dal svojej role ten spravny smrnc . Do role hlaskujuceho Bossa s ciernym humorom sa jednoducho hodil .

Princ a pruďas (2011)

Nic podobneho som veru necakal . Brutalne zabavna vec

Rychle a zběsile 5 (2011)

Plnokrvna akcna pecka s dokonalym obsadenim a jednoznacne najlepsi diel serie !

Scooby-Doo! Upíří hudba (2011)

Za posledne roky sa jedna o najslabsi videny animovany diel Scoobyho a dost mi liezlo na nervy neustale spievanie

Sejmout zabijáka (2011)

Velmi dobry maly gangstersky filmik , bez zbytocne velkych ambicii . Velmi velke prekvapenie

Správci osudu (2011)

Jedna sa o velmi prijemny romanticky film s maximalne originalnou zapletkou . Osobne som podobne romanticky ladene scifi nevidel a po zhliadnuti z toho mam len dobre pocity . Defacto som veril presne v taky koniec aky som aj dostal . Film ani chvilu nenudi a na hlavnu dvojicu sa velmi dobre pozera .

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Trailer som na to nevidel a ani som tento film najako neocakaval . No musim uznat , ze o to viac som bol prekvapeny ake to bolo fasa . Paul bol mimoriadne zabavny a vsetko slapalo ako hodinky . Vyborna zabava