...Aby si lidi všimli (1988)

Jak říkala ta babka: "Punkáči, co to je? To je nějaký obchod ne?" :-D Jinak zajimávý dokument.

Agora (2009)

Pro mě zajímavý historický film o určitě zajímavé, chytré ženě a náboženskýma bojema. Po dlouhé době opět něco pěkného, dávám hezké 4*

Albertův odkaz (2009) (TV film)

Pěkný film o dvou dědouškách putující anglickým taxíkem s mrtvolou svého kamaráda do Německa. Snímek se spoustou nostalgie a hodně kamarádství. Mě se to líbilo.

Alois Nebel (2011)

Zpracování se mi velmi líbilo, ale celkový děj je špatný. Chvilkama sem se i ztrácel, něco zůstalo tak trochu neodtajeno a konec byl jaksi moc rychlý. Škoda, sliboval jsem si od toho víc a jsem zklamané. Slabé tři hvězdy.

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

První série se mi dost líbila tak su včil zvědavé jak si povede druhá.1.série ***** 2.série *** 3.série **** 4.série ***Celkově spokojenost.

Andělé všedního dne (2014)

Děj nic neříkající, herecké obsazení dobré leč postavy mdlé a nevýrazné. Celkově mi film absolutně nic neřekl.

Arachnofobie (1990)

Na tomhle snímku jsem vyrůstal a popravdě to na mě asi zanechalo jakési odstup od takovéch těch větších a chlupatějších pavouků. Jedna z posledních scén, kdy je pavoučí matka přišpendlena hřebíkem mi v paměti zůstává do teď.

Aréna národů (2012) (pořad)

Dost velká kravina, kde sou doby Her bez hranic.....

Armáda démonů: Matka slz (2007)

Pro mě zas jednou výborná podívaná z pera mistra Argenta. Efekty (vraždy apod) pěkně provedené, práce kamery taky fajn, hudba jako vždy parádní a konec taky dobré akorát to nemuselo jít takovým šupem.