Merlin (1998) (TV film)

the best of Hallmark

Tetsuo (1989)

Je to jako když se díváte na fotbal na Chelsea, nesporné kvality týmu upřít nelze, ale dívat se na to nedá.

M*A*S*H (1970)

Stejnej problém jako většina ostatních, napřed sem viděl serál a až potom film a i když to není zas tak špatný, seriál u mě vede.

Nájemní vrazi (1995)

No od někoho jako je Donner jsem opravdu čekal víc, pouze další zcela průměrný thriller s výborným Banderasem.

Delikatesy (1991) odpad!

Ne ne, tyto Jeunetovy filmy opravdu nejsou pro mě, asi budu jediný člověk na světě kterému se od něj nejvíc líbil Vetřelec: Vzkříšení.

Dogville (2003)

Napřed sem pořád nadával na ty ubohý kulisy, třeba ten pes mě opravdu připadl směšnej, taky ta skoro tříhodinová stopáž mě vadila, takovou surovost opravdu taky nemusím. Depresivní filmy nikdy nebyly můj šálek kávy, ale ten konec ten byl prostě dokonalej!!! Nic takovýho sem ještě neviděl a nakonec, žádnej happyend, žádný zakrývání něčeho krutého a i ty kulisy se ukázaly jako plus a jen přidaly na syrovosti příběhu.

Nejlepší je to na sněhu (2003)

K filmu nic dodávat nechci, škoda slov, ale rád bych se pozastavil nad divným anglickým názvem filmu. Ten je totiž jiný než uváděný na imbd (jmenuje se Winter Break, Sheer Bliss je tam jen jako pracovní název). Pěkně mě to zmátlo. Omlouvám se vedení csfd za zbytečné otravování.

Coach Carter (2005)

Film pro mě zachránilo to, že to není jen další americká pohádka, ale příběh je inspirován skutečnou událostí a osobou Kena Cartera, který skutečně pomohl několika chlapcům změnit jejich život. Jinak je to ale klasika. Ve filmu je snad milion holek a každá by mohla jít hned do miss a vyhrát. Nebo tu máme další evergreen: jakmile si trenér zavolá své svěřence na oddechový čas je hned jasné že následovat bude zásadní zvrat ve hře, který rozhodne dosud špatně rozehrané utkání...

Sluha dvou pánů (2000) (divadelní záznam)

Totální exhibice Donutila, naprosto geniální v každým momentu. Doslova čůráte smíchy. Opravdu nadčasová hra, která se bude líbit pořád a všem.