Jerry Maguire (1996)

Jako většina ostatních jsem čekal víc a jako většina ostatních musím uznat že výkon Cuby Goodinga byl opravdu oscarový.

Amarcord (1973)

Tento film sem vůbec nepochopil a jestli má pravdu Radyo s tím, že je to nejsnáze pochopitelný Felliniho film, tak aspoň vím, že se na další Felliniho filmy nemám radši vůbec dívat.

Sloní muž (1980)

Nádherný film plný lidskosti a pochopení. Pro mě zatím nejsrozumitelnější Lynchovo dílo.

Batman začíná (2005)

Rozhodně nejlepší batman, ale na 5 mu stále něco chybí. Možná je to ale jen tím, že batman nikdy nebyl můj oblíbený komiksový hrdina.

Paparazzi (2004)

Abych řekl pravdu, trochu jsem se bál. O filmu jsem věděl jen to, že jisté filmové hvězdě akčních filmů skupina dotěrných fotografů málem zabije syna a on se je z pomsty vydá postupně jednoho po druhém zabít. A vlastně o tom ten film i byl, ovšem k vraždám aspoň ze začátku docházelo takovým přirozeným způsobem, který byl docela prostý a v rámci možností uveřitelný. Souhlasim s výrokem Dadela: na kadeřníka je to vynikající. Scorsese, či kdokoli jiný, jistě neumí stříhat vlasy tak, jako Paul Abascal točit filmy.

Detektiv Martin Tomsa (1994) (seriál)

Druhá hvězdička je za to, že se jeden díl natáčel i u nás ve Šlapanicích.

Metr X (2000) (amatérský film)

za snahu a odvahu

Tele Tele (2000) (pořad)

Řeklo to už vic lidí - to nejlepší na NOVě. Podobný typ pořadu jako Česká soda, ta je přece jen asi vtipnější, ale myslim si, že 40ti procentní rodíl na csfd je trochu moc. ps zajimavy že tele tele hodnotilo vic lidi a tudiž se na něj asi i vic lidi dívá.

Equilibrium (2002)

Jedno z mých nejoblíbenějších béček