Polární expres (2004)

Krásný příběh, jaký se jentak nevidí ožívá v ještě hezčí klasické vánoční atmosféře plná nádherně šťastných dětí ve vlaku naplněného nezapomenutelným kouzlem vánoc.

Pakárna (2006) (seriál)

Pakárna ten název přsně vystihuje zábavně debilní děj a vtipné hlášky obvzláště se mi líbit ten první díl co dávali John Hnízdo,Doktor Bazna, Bohouš Mekota... tyhle postavičky mi nikdy z hlvy nevypadnou krásně jsem se zasmál.

Pokémon: První film (1998)

když běželi v televizi nova pokémoni ohromilo to snad celé čechy i mě samozřejmě bylo v dobu cca když jsem chodil do 2-3. třídy letěla mánie sbírali jsme kartičky a kapesní monstra nás ohromě zbláznila ten seriál z roku 98 snad sledovaly celé čechy, ale to ještě nic není když jsem se já jeden z největších nadšenců pokemonu třídy dověděl o prvním filmu pokemon tak jsem neváhal a běžel ihned do kina film mě fascinoval dnes už bych samozřejmě neda 5, ale tenkrát bych to viděl navíc než je5 bodů ,ale co dříve se mi to líbila tak dám tolik nakolik se mi to líbilo tenkrát.

Van Helsing (2004)

Fantazie úplně krásně zpracované efekty. Je to fantasy jak dělané ke konci to bylo sice až moc přehnané s těmi efekty myslím takové ty modré jiskry a všude to tam bylo moc přehnané, ale výprava i slátaný příběh je krásný. Sommersova mumie byla sice o dost lepší, ale i tak je to paráda.

Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

fantastická podívaná klasického Burtonovského stylu (ještě k tomu natočená pomocí jakýsich loutek). Začátek nic moc, ale když se to pak rozjelo skutečně jsem se bavil a musíse nechat že to stálo zato v malém čase ani ne hodinu a půl mi tam vůbec nic nechybělo a už bych na tom nic neměnil tu jednu nominaci na oscara si to vážně zasloužilo. nevím jak ostatní, ale já tam nenašel jedinou závadu prostě Tim Burton i pejsek kosťa můžou být šťastní za to co předveli v mrtvé nevěstě :)).

Mikey (1992)

Téma kde 10-ti letý chlapec vraždí svou rodinu se mi opravdu moc nelíbí. Vždyť právě z tomuhle podobných filmů se z nevinných dětí stávají vrazi ať už jiných dětí nebo starých lidí. Přišlo mi to jako podprůměrný thriller, ale určitě ne jako horor. U jiných hororů by to snad nevadilo, ale na takové filmy by se rozhodně neměli koukat psychicky narušené děti.Výkony, které herci vydávaly by celkem ušli, ale výkon jaký vydal scénárista či režisér už se mi moc nelíbí. Rozhodně ve mně film nezanechal žádný dobrý nebo šťastný dojem z toho, že jsem to viděl, ale naopak jsem pociťoval dojem sebekritiky, že jsem na to koukal a dokoukal až dokonce, ale pak když jsem se vyspal už jsem na film koukal z úplně jiné a hlavně daleko optimističtější stránky.

Rafťáci (2006)

A tak to celkem ušlo příběh opět dementní, ale skvělá zábava a legrace nejvíce mě pobavila scéna s roztomilou babičkou a rybím tukem. Žánrově mi to trochu připomíná nulovou Americkou komedii prci prci prcičky, ale rozhodně to bylo lepší.Jako teenagerská komedie je to dobré ale jako film pro např. 40 leté lidi si myslím že to většinu nenadchlo mě to osobně taky nenadchlo nějak obzvlášť, ale hezky jsem se zasmál. Ten příběh je úplně doslova a do písmene stejný jako u také Janákových snowboarďáků, ale film jako takový mi přišel tak o 30% lepší než snowboarďáci akorát se mi nelíbí že v našem Kladenském kině Sokol dávají z tolika hezkých filmů celý měsíc jen rafťáky, rafťáky, rafťáky a zase jenom rafťáky občas sem tam vedou nějaký ten lepší film. No tak už to ukončíme nic moc super, ale nic víc od toho divák čekat ani nemůže je to docela legrace takže řekněme takových 3,5?????

Muž se železnou maskou (1998)

Neskutečná blbost DiCapria já opravdu nemusím jediná role, která se mi u něj líbila byl Titanic jinak nic a v tomhle se mi neosvědčí opravdu hrozné herecké výkony vlastně téměř nulové. No Leonardo už se nezobrazuj.

Hostel (2005)

Slabé celkem dost slabé (tím nemyslím ty nechutné scény, které jsou asi jediné co od toho může divák chtít), ale já jsem věřil že tam bude i něco jiného než film plný hnusu film má 95 min a asi 30 min s toho je nuda bez akce anapětí, ale potom se to celkem rozjelo do trochu toho napětí film je hodně temný a tak mě zaujalo aspoň to. Ty scény s malými cikány mě dostaly jestli jsou nějací takoví jako v tomhle filmu tak světe drž se. Způsoby mučení těch lidí byly dost kruté, ale stále ani teď když už to vím asi tři měsíce tak ani teď nemohu uvěřit že si to do produkce vybral tak skvělý člověk a tak geniální režisér jako je Quentin Tarantino, když jsem se to dověděl okamžitě jsem to chtěl vidět říkal jsem si je to v produkci Tarantina tak to nebude mít chybu a moc jsem se na film těšil a okamžitě mě to moc zklamalo, ale Tarantino je pro mě stejně skvělý režisér jako před tím než jsem tenhle film vidě.Ostatně on ho nerežíroval. Více méně i tak je ten film značně nedomyšlený jako další podobné horory. Jestli jak jsem slyšel chce Eli Roth točit další pokračování hostelu tak nevim nevim protože jich moc dokonce nevydrželo na to aby mohlo být pokračování (kolik jich přežilo nebudu vyzrazovat pro ty co hostel ještě neviděli).

Telefonní budka (2002)

Když se řekne slovo napětí vybavím si film cellular a telefoní budku protože o napětí tu nouze opravdu není a ještě jak ho tam hecuje ten vrah aby policajtum a Kelly říkal ty nesmysly. Opravdu extrémně napínavá podívaná, ale ten konec to byl úlet celého filmu ten se miá vůbec nelíbil skončilo to hodně podivně a byl jsem z toho dost zklamaný.