The Brittas Empire (1991) (seriál)

Chris Barrie v britském sitcomu o arogantním, na nervy lezoucím ředitelem centra volného času. Barriemu tyhlety role nesnesitelných lidí sedí stejně jak jeho na míru šité obleky:Đ

Candy (2006)

Pro mě sympatičtější film, než Requiem za sen.

Ono ožívá (1978)

Průměrný horor o zmutovaných novorozencích, kteří zabíjejí. Film nenadchne, ale taky ani neurazí. Průměr

Steven Seagal - Muž zákona (2009) (pořad)

Po dvou epizodách mám pocit, že Steven Seagal, je tak trochu nadčlověk a z ostatních kolegů dělá amatéry. Pro zločince je překvapení, když ho policie dopadne, ale jaké překvapení musí být, když vás zatýká sám Seagal.

Panic! (1957) (seriál)

Seriál plný dramatických příběhů, napěchovaných napětím, strachem, beznadějí a témat k zamyšlení. Pro milovníky thrillerů padesátých let.

Strážce podsvětí (1983)

Had s nadpřirozenýma schopnostma, explodující hlava... já se bavil dobře.

Sorry, Right Number (2005)

Krátký příběh Berkowitze na motiv povídky Stephena Kinga. Příběh začíná telefonátem, který hlavní hrdinku Katie vyděsí a začne pátrat po příbuzných, kdo má problémy a volal. Zakončení je klasicky zamotáno a nečekané, jak je u Kinga zvykem. Škoda, že snímek má krátkou stopáž a televizní zpracování.

Tales of Tomorrow (1951) (seriál)

Napinavé příběhy, kde i Leslie Nielsen ukázal, že dokáže být nebezpečný a na špatné straně.