• Krátkometrážní

Rebel bez příčiny (1955)

50% ... Mým prvním filmem s Jamesem Deanem (a hned tím nejoceňovanějším) se mi horko těžko podařilo prokousat s až několikatýdenními přestávkami. Někdo by měl upozornit všechny známé výkladové slovníky, že je třeba upravit definici pojmu "rebel", protože lze jen těžko věřit, že takováto zdlouhavá pohádka se směšně deklamovanými dialogy kdy působila šokujícím dojmem. James Dean nevypadá jako středoškolák ani omylem a Natalie Wood pro mě definitivně ztrácí nárok na označení "herečka", jelikož West Side Story v jejím případě zjevně přešlap nebyl. P.S. Enfant terrible Hollywoodu je po právu jedině Marlon Brando.

Famílie (2010) (seriál)

70% ... 1. série.

Private Practice (2007) (seriál)

70% ... Na Grey's Anatomy jsou navzdory televizní dramatičnosti zajímavé právě ty neobvyklé a neuvěřitelné lékařské případy. Tato složka v Private Practice zaostává a vlastní hrdinové působí značně unyle, včetně Kate Walsh. Její Addison v Grey's Anatomy měla větší šťávu. 1. série stačila.

Dexter (2006) (seriál)

75% ... 1. série. A končím. Technicky výborně zvládnuté, herecky na úrovni, originální nápad nechybí, ale závislost holt nenastala. To třeba The Killing mě svou pochmurně severskou atmosférou vtáhl daleko víc.

Super drbna (2007) (seriál)

60% ... Ale jo, pro staré dobré časy (ach, Beverly Hills). Povrchní, nereálné zápletky - počet zvratů a intrik na epizodu je tak absurdní, že žánrově by mohla Gossip Girl směle konkurovat špionážním thrillerům. Na druhou stranu ve své cílové skupině plní přesně to, co se od ní očekává. Na hezké lidi se dobře dívá a za outfity hvězdička navíc, ale protože bez velkého přemýšlení mažu z disku, abych uvolnila místo jiným (což obvykle dělám s těžkým srdcem), je mi už teď jasné, že upadne v zapomnění.

Make It or Break It (2009) (seriál)

1. díl...Nechytlo mě to a při současném výběru seriálů se mi nechce dávat Make It or Break It druhou šanci. Atraktivní prostředí gymnastiky ale nepochybně za tu námahu mnohým stát musí.

Čerstvé maso (2011) (seriál)

75% ... Na britský standard slabší kousek, ale počkám si na další sezónu.

V těle boubelky (2009) (seriál)

60% ... 1. série. Ale připisuju to spíš skutečnosti, že když se nudím, jsem schopná dívat se na všechno. Jinak je seriál dost nemastný neslaný, bez humoru, bez dramatu, bez emocí. Komedii z právnického prostředí nadále kraluje Ally.