Tygrys

okres Frýdek-Místek
Lama a Nealkoholik

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 8.7.2017  19:50

Jediné co je na T2 koukatelné jsou flashbacky, což je ku*evsky málo.Tady tomu vysokému hodnocení se hodně divím, to nikdo z vás pí*usů neviděl jedničku nebo co?...

• 7.1.2016  20:11
    Parádně pokecal (2014)

To je teda hrozná kravina - Štěpáne. No to teda je - Marie.

• 18.1.2013  10:28
    Let (2012)

Jsem rád, že Robert Zemeckis zase začal točit "normální filmy", a Flight je velmi slibným restartem. Po skvělé úvodní půlhodince sice přišlo zde v komentářích často zmíňované tápání (Whip Whitaker přece jen docela dlouho pořád jen chodí, přemýšlí a klade si otázku: pít či nepít?). Avšak závěr filmu odehrávající se u vyšetřovací komise je znovu velmi povedený.

• 16.1.2013  09:48
    Argo (2012)

Sice chápu ty některé výtky zdejších uživatelů co se klišé některých scén týče, to ale nic nemění na tom, že já jsem si tu závěrečnou gradaci a napětí, a potažmo i film jako celek skvěle užil. Zlatý glóbus je tentokrát ve správných rukou.

• 19.12.2012  10:18
    Jsi bůh (2012)

PFK jsou OK, tady podle mě jejich nejlepší kousek http://www.youtube.com/watch?v=pX-yx78nkgQ kde klip vznikl až po smrti Magika, ale i tak, co se týče jeho tvůrčí angažovanosti mám radši Kaliber 44 http://www.youtube.com/watch?v=9nJt9TlYVUY nebo http://www.youtube.com/watch?v=s51nWSRncw8 , a nebo psycho rap z jejich prvního alba http://www.youtube.com/watch?v=7iiANZvz8Tg , už tam si nelze nevšimnout, že s psychikou Magika to býválo na hraně.

• 30.8.2009  20:51

Raimi kua styď se! Teď už je jasné, že Sam je režisér, který na natočení dobrého filmu potřebuje hodně zkrouhout rozpočet. Kde jsou ty časy, kdy za nízký rozpočet točil pecky typu Evil Dead nebo třeba Simple Plan. Některé scény tady působí vyloženě směšně viz. Lamia v kozlovi (chvilku jsem si myslel, že sleduju Kozí Příběh) nebo hlášky typu Já, Christine Brownová tímto formálně daruju tento knoflík tobě Sylvie Ganushová... wtf.

• 16.7.2009  11:26
    Happy Tree Friends (TV seriál) (2006)

Vždycky mě při sledování HTF potěší to, že se u tohohle seriálu smějou a nemůžou od něj odtrhnout oči i ti, kteří na nadměrou brutalitu tohoto seriálu nadávají. Kdybych si měl vybrat jenom jednu oblíbenou postavu tak mám velký problém... takže asi takhle: Sniffles, Lumpy, Flaky, Cub, Russell a samozřejmě CroMarmot.

• 14.7.2009  22:25
    Pustina (2006)

Sorry tvůrci, párkrát jsem se sice zasmál, ale pokud by mě někdo chtěl mučit pusťe mi tenhle film ještě jednou. Uznávám, že mému hodnocení taky napomohl mizerný český dabing.

• 14.7.2009  09:28
    Létající zabiják (2007)

Celý film jsem se modlil aby bůh obdařil tenhle film alespoň špetkou akce. Poté co mě ve finále vyslyšel jsem se pro změnu modlil aby už ten film skončil a ono to furt nepřicházelo.

• 14.7.2009  09:23

O dva mutantí fousy slabší než první hory.

• 8.6.2009  23:18
    Dante 01 (2008)

Hodně slabé, a sledovat to někde jinde než v práci, tak to asi fakt nedokoukám. Závěr jasně odpadový.

• 25.5.2009  18:39

Celou dobu je to se vším všudy průměrný thriller s občasnými výkyvy směrem dolů a co se týče závěru tak tam to jde už hodně do kytek.

• 23.5.2009  11:31
    Ruslan (2009)

Tak se mi to nakonec asi na 5x povedlo dokoukat. Co pozitivního na filmu bylo: akční scény nebyly špatné a vrchní vykrývač akčních filmů Seagal je v těchto pasážích snesitelný. Kromě akčních scén však zbytek hodně pokulhává. Sečteno podtrženo: mé nulové očekávání film o něco překonal.

• 19.5.2009  18:25

Díky hudbě, prostředí a hercům jsou to lepší 3*.

• 27.4.2009  21:15
    Děti (2008)

V úvodu, kdy se seznamujeme s postavami je to dost solidní nuda. Když se ale prckové rozjedou, není to špatné a můžeme tak sledovat jak dospělí i děti v zimě padají jak mouchy z jara.

• 24.4.2009  09:32
    Pod kůží (2008)

Je tady jeden velký problém a tím je zpracování akčních scén. Co pamatuju tak horší to byl snad už jenom v Resident Evil: Apocalypsa.

• 23.4.2009  08:50
    Zobani (TV film) (1993)

Dobrý film, u kterého je moje hodnocení dost ovlivněno polským filmem Samowolka, který je prostě ve všech směrech lepší.

• 21.4.2009  20:48

Ani vlastně nevím za co dávám tu 1*. To, že se takovýhle film u nás dostal do kina považuju za hodně špatný vtip.

• 18.4.2009  13:03
    Děti noci (2008)

Někdy už mi přišlo hodně směšné poslouchat skoro celý film jak po sobě Mádl s Issovou navzájem řvou "Vypadní" nebo "Nech mě béjt". Jinak je to ale zajímavý pohled na krátkou žvotní etapu mladé holky, která neví co se životem. Navíc otevřené konce bez nějakého násilného happyendu můžu.

• 9.4.2009  10:42
    Wholetrain (2006)

Pro fanoušky graffiti určitě zajímavý snímek. Pro zbytek docela nuda, nezajímavé postavy a děj. Prostě něco na zabití času v práci :) Jo, a ty prácičky ATL byly myslím o dost luxusnější než KSB.

• 8.4.2009  10:05

Mám rád komedie tohoto typu, převládá však mírné zklamání. Z části to mohlo být také dabingem, který moc nemusím. Příběh je samozřejmě o ničem a není vůbec důležitý. V mezích průměru drží Piráta Silnic skupinka čtyř pošuků (Bill Hader a Danny R. McBride jsou pro takové role stvořeni) a jejich výstupy nebo hlášky více či méně povedené.

• 30.3.2009  10:50
    Zalknutí (2008)

Ono by to v konečném zúčtování mohl být i jenom průměrný film. To by se ale v něm nesmělo vyskytovat dostačující množství povedených dialogů a originálních vtipných scén. To, že je na plakátu k filmu uvedeno "Od autora Klubu Rváčů" je zbytečně zavádějící. Naštěstí jsem si toho všiml až po projekci, poněvač tyhle dva filmy jsou absolutně nesrovnatelné a kdo by čekal obdobný zážitek dočká se nejspíš zklamání.

• 29.3.2009  15:45

Aha, takže Kate dostala doživotí za to, že neumí číst a psát. Zajisté ji pobyt v lochu prospěl neboť tam vše dohnala. Jo, a jen tak mezi řádky. Myslím, že kvalitní drama by ve mně mělo zanechat zřejmě trochu jiné myšlenky a pocity. 3,5*

• 27.3.2009  16:08

Jednoduchá komedie se stoprocentně předvídatelným příběhem, ve které se občas chytne nějaká hláška hlavního hrdiny.

• 16.3.2009  14:38
    Gummo (1997)

Přiznám se, že jsem se na tenhlerádoby experiment vydržel dívat asi tak 40 minut což vzhledem k obsahu není málo. Jak píše woody - pár dialogů bylo dobrých, ale já tuhle jednu hvězdu věnuju odhaleným kozám Chloë Sevigny.

• 12.3.2009  23:17
    Xena (TV seriál) (1995)

Vždycky jsem fandil Callisto aby Xenu vypráskala, bohužel se nikdy nepovedlo. Navíc tam ta moje oblíbenkyně hrála jenom v pár dílech a Joxer coby komická postava to celé neutáhnul :)

• 9.3.2009  12:10

Evropským způsobem natočený Twilight ten americký hravě strčí do kapsy.

• 8.3.2009  14:19
    Stmívání (2008)

Teda nic jsem od toho nečekal, což se rozhodně vyplatilo. Zároveň nevím co by mě mělo přimět k tomu, abych na tuhle upírskou romanci neměl zapomenout ještě dneska.

• 26.2.2009  17:14

Abych byl upřímný, už mě tady ty Allenovské vtipné dialogy někdy pěkně sraly a působily spíše nechtěným způsobem směšně. Zápletka je sice jako vždy u Woodyho filmů velmi dobrá, ale na mém výsledném (průměrném) dojmu nic nezmění ani skvělí herci (všichni).

• 21.2.2009  22:42
    Divoška (2008)

Další z hromady "neškodných" filmů, který dejme tomu neurazí, ale na druhou stranu si na něj po týdnu těžko vzpomenete.

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12