Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Pohádka
  • Komedie
  • Drama
  • Rodinný
  • Krimi

Recenze (233)

plakát

Tak se ptám (1980) (seriál) 

Nemám ráda otevřené konce, takže u tohoto seriálu (aspoň tedy u těch dílů, které se mi podařilo sehnat a přehrát) jsem si užila. Je mi jasné, že to bylo kvůli těm debatám, co pak následovaly, ale i tak bych raději měla o konci vždy jasno :) Pobavila mě taky zápletka, kdy jeden z hlavních hrdinů byl vždy jedináček, kterého si rodiče hýčkali a měl s nimi zpočátku naprosto férový až idylický vztah. Rodiče pak mají často potřebu řešit problém svého potomka za něj. Moc se mi líblo sledovat některé, dnes již slavné, herce v jejich profesních začátcích. Účinkuje zde pravděpodobně celý ročník DAMU, který spolu navštěvovali Veronika Žilková, Eva Holubová, Jitka Asterová, Ivana Chýlková, Vilma Cibulková, Karel Roden, Pavel Vítek, atd.

plakát

Příchuť lásky (2017) (seriál) 

Seriál se mi moc líbil, Ferit je prostě BOREEEC, fakt mě to zaujalo. Akorát ten poslední díl zbytečně natahovali tou silvestrovskou párty, to už na mě bylo moc.

plakát

M*A*S*H (1972) (seriál) 

Tohle se dá vidět pořád dokola a vždycky se u toho člověk zasměje. Jedna postava lepší než druhá :)

plakát

Kouzelník Žito (2018) (TV film) 

Asi proto, že jsem předem věděla, že to dělal Zelenka se mi tam nějak "nabízela" podobnost s Nesmrtelnou tetou - přihlouplý/naivní král, jeho hezká blonďatá dcera o dost rozumější než on, místo Nesmrtelné tety zlý správce, místo Rozumu a Štěstí šmírující čert a čertice, co sem tam zasáhli do děje... akorát ten hlavní hrdina se nepovedl - jak poznamenala po pár minutách naše dcerka, "vypadá jak Vašek Neckář" tak pak už jsme ho viděli stejně (hlavně s tím připitomělým úsměvem). Jo, a pak jí to ještě připomínalo "S čerty nejsou žerty", ale to asi jen ta úvodní pasáž v uniformách. Za najvětší prů...švih ale považuji ty "muzikálové vsuvky", ty se fakt nepovedly. P.S. taky vás překvapilo, že ve středověku spávaly princezny a jejich komoří v silonkách nebo jste to věděli? :D

plakát

Cesta za duhou (1988) (seriál) 

Možná bych dala i 5*, ale už si tento seriál moc nevybavuji. Dávali ho (myslím) jen jednou a nejsem si jistá, jestli celý, protože si vůbec nevybavuji jak končil. Ale líbil se mi, stejně jako např. Salon Eliot. Oba bych ráda viděla znovu.

plakát

Diya Aur Baati Hum (2011) (seriál) 

Má to příliš mnoho dílů, některé zápletky jsou tam naprosto zbytečné, aby uměle natahovaly děj, je tam spousta nelogických věcí, sem tam něco časově (i jinak) nesedí a je zvláštní, kolik teroristů má na tuhle rodinu spadeno.... ALE oběma hlavním hrdinům to moc sluší, jiskří to mezi nima, jsou tam krásné kostýmy, hudba, která nejde z hlavy a člověk se zas něco dozví o indické kultuře a tamních zvycích. Takže by to sice mohlo být o dost kratší a rozhodně by to mohlo končit líp, ale i tak se mi ten seriál moc líbí.

plakát

Monte Cristo (2002) (divadelní záznam) 

Zatímco Draculu jsem viděla 2x naživo, Monte Crista jsem dlouho znala pouze z CD a teprve po letech ho viděla v televizi. Líbil se mi, ale vzhledem k tomu, že jsem z poslechu byla zvyklá na Leonu Machálkovou a Ivetu Bartošovou, zklamaly mě výkony Vandy Konečné i Zuzy, prostě byly hlasově trošku jinde a hlavně Vanda to chvílemi "nedala". Obohacením pro mne naopak byla taneční vystoupení, líbil se mi zejména mladý Edmond v podání Radima Schwaba.

plakát

Slíbená princezna (2016) (TV film) odpad!

Odpad téměř nedávám, ale téhle pohádce jsem měla chuť dát ho hned po první čtvrtině, během "pohádky" jsem přemýšlela, jak se někteří herci mohli nechat do tohohle obsadit a ke konci si říkám, jaká je škoda, že nejde udělit dvojitý odpad :( Děti se chovají i mluví čím dál hůř tak aspoň ty pohádky by je měly vést k nějakým hodnotám... DĚS!

plakát

Třešňová babička (1977) (seriál) 

Na tento seriál si občas vzpomenu, ale moc si ho nevybavuju, docela ráda bych ho zas viděla

plakát

Johančino tajemství (2015) (TV film) 

MOŽNÁ by se s tím dalo něco dělat, kdyby na to měli víc peněz a bylo to celovečerní. Takto to bylo jalové a nepropracované. A nelíbí se mi ten nový trend točit česko-slovenské pohádky namluvené v obou jazycích. Snad pořád ještě umíme česky i slovensky, ne? To abych se bála, že jednou uvidím ve slovenštině i Tři oříšky pro Popelku...

Ovládací panel
8 bodů

Reklama

Reklama