• Pohádka
  • Rodinný

Peklem s čertem (2002) (TV film) odpad!

Marně se snažím si vybavit trapnější pohádku než je tato a Kdo hledá, najde. Zatím mě žádná horší nenapadla

Klíček ke štěstí (1992) (TV film)

K čemu jsou výkony známých hereckých osobností, když je celý příběh "urychlený" a konec nepohádkový...

Smrt mouchy (1976)

Hudbu pana Liška mám docela ráda, ale po půl hodině poslechu stále stejné skladby (ať už zpívané nebo instrumentální) mám dojem, že to nevydržím do konce. Nejvíc se mi na tomto filmu líbí jak jsou v něm někteří známí herci tááák mladí

Malé dějiny jedné rodiny (1988) (seriál)

dávám hvězdy z nostalgie, když to te´d vidím, vracím se do dětství a do té doby... a připadá mi to, že se to podobá dnešní Ulici

O živé vodě (1987) (TV film)

Celá pohádka je čiročirý děs, "hezčí" královnu asi nenašli, kostýmy jsou úděsné... divíte se, za co ** ? Za tu hudbu, ta jediná se mi z toho totiž líbí a to tak, že to stojí i za ty dvě :-)

Líbáš jako Bůh (2009)

"na to Ti sere bílej tesák" měla být asi hodně vtipná hláška, z které se nejspíš měla stát hláška kultovní, mně tam ale neskutečně vadila. A vůbec celá postava Evy Holubové, kterou mám jinak vcelku ráda

Fišpánská jablíčka (2008) (TV film)

Hvězdy za hezké exteriéry v podobě mých oblíbených zámků, za skvělou babu Šlamastyku i Báru Hrzánovou a oba královské páry. Napoprvé nic moc, ale dcera se do této pohádky zamilovala tak si ji čas od času pouštíme a zvykla jsem si :) Jsou i horší "pohádky"

Čert ví proč (2003)

jeden z mých nejoblíbenějších Luciferů :)

Tajemství staré bambitky (2011) (TV film)

Ač se mi to zdálo spíše jako jako politická satira než povedená pohádka, přišla jsem jí na chuť a teď, po pár letech ji miluji. Několik hlášek máme doma velmi oblíbených, stejně tak i písničky. Klus je tady roztomilý, Janovičová velice sympatická a Vetchý skvělý jako vždy.

Jak zkrotiti zlého muže (1986)

Tohle se paní režisérce až tak nepovedlo. Herci se mi líbili, ale ten scénář mi přišel nedomyšlený, nepropracovaný... Hlavní hrdinka mi svou ulítaností i váhavostí připomínala tu z Kotvy u přívozu, duo Postránecký + Satinský zase S tebou mě baví svět a to včetně bytu s povědomou verandou :)