• Pohádka
  • Rodinný

O princezně z Rimini (1999) (TV film)

Moc se mi líbí, hlavně to narcisistické zalíbení salemského krále k sobě samému :)

Rusalka (1975) (TV film)

Mám tuhle verzi nejraději a to hlavně z rodinných důvodů, ale neprozrazuju jakých :-D

A co ten ruksak, králi? (1985) (TV film)

Další důkaz toho, že Heřmánkovi sedí role vážné i humorné. Tady ho mám snad ještě radši než jako Lucifera ve S čerty nejsou žerty :-) Naproti tomu Ivaně Andrlové bych nechala ty princezny kladné, v tomhle mě nějak nebere...

Já nechci být víla (1978) (TV film)

Studiová klasika, kde "Šlýýý panenky silnicí..." zní do omrzení

Zakletá Ella (2004)

Dost mi to připomínalo i Věčný příběh s D. Barrymore, ale ten mám radši

Bláznivý příběh Robina Hooda (1993)

V době, kdy ještě nebyla dvd a já vlastnila jen vhs byla tahle nejpůjčovanější a mezi mými známými favorit. Rozhodně doporučuji znalost Robina Hooda s Costnerem, jinak spoustu narážek nepochopíte. Ani nevím, kolikrát jsem oba viděla a vždycky tam najdu něco nového. Některá místa mi tam ale přišla zbytečná

Písečná potvůrka (1985) (seriál)

Možná bych dala i ****, ale už si to moc nevybavuji.

Dítě hvězdy (2007) (TV film) odpad!

Televizní pohádky mi nevadí, spousta je jich lepších než ty celovečerní... ale tohle jsem ztěží dokoukala. Slátanina děsná a většina hereckých výkonů hrozná.

Tři od moře (1979)

na tohle si hooodně pamatuju (hlavně jsme tenkrát záviděli ty melouny :D), ale už jsem to neviděla snad 20 let

Skrytá vášeň (1998) (seriál)

Mexické pořád lepší než ty ostatní. Na téhle si mi aspoň líbí, jak tam pořád pijí tequilu .-)