Můj auťák Brouk (2005)

Ať Lindsay Lohan zůstane u chlastu a drog, občasných štětek a prosím vás, ať nehraje v rodinných komediích.

Počátek (2010)

Jsem asi divnej, ale mě tenhle jinak pojatej Matrix fakt moc neohromil. Jasně jsou tam výborný věci, ale spousta divnějch a špatnejch. Je to ale jen a pouze můj názor na film, každopádně doufám, že DiCaprio zůstane u psychofilmů, jdou mu daleko líp, než nějaký debilní romanťárny.

Lovci duchů (2005) (seriál)

Výbornej seriál o dvou bratrech, kteří se snaží najít ztraceného otce, když ho najdou, otec zaprodá duši za Deana a je po něm ;). A tak hledají alespoň duchy, o kterých je něco málo otec naučil. Díly jsou protkány skvělými strašidelnými scénami, nechybí jim lehkej, někdy i černej humor, obšas opravdu zahlásí. Dívám se snad radši na Lovce duchů, než na nějakej horor. Na českém dabingu mi ale opravdu velice s..e, že Sam je dabovanej takovym kokotem, že už horšího najít nemohli. 4. serie - Andělé a démoni, je bombová, snad ze všech serií co jsem dosud viděl nejlepší. Teď jen počkat na 5. sezónu v CZ a budu spokojen ;)

Živí mrtví (2010) (seriál)

Ani hrozný ani výborný, doufám že se s tim trošku víc poperou a dají do toho nějakej hlubší děj. První serie je podle mě fakt slabá. Hlavně všechno co tam vidíme, bylo doufám v záměru udělat "béčkovej" seriál se zombíkama. Přijde mi to jako rychlejší umírání "Ztracených" však bez letadla, ale s nemrtvými. Ani se mi moc nechce do 2. serie. Další kiks je 6 dílů v serii, na mě je to až příliž málo.

Paranormal Activity (2007)

Pokud se někdo zajímá o duchařský filmy a o duchřinu obecně, můžu film jen doporučit, každopádně mě to neposadilo na prdel, tak jak jsem čekal, ale producenti přišli s něčím novým, dvě hlavní role, jedna vedlejší a satan, mě osobně se to velice líbilo, teď jen počkám na dvojku a uvidíme ;)

Benga v záloze (2010)

Wahlberg má na daleko lepší filmy, tohle bych přirovnal, podle mého gusta, k propadáku. Ale jde jen o můj vlastní názor.

RocknRolla (2008)

Ricthie se vrátil opravdu ve velkém stylu. Výboernej film o gengstrech v Londýně. Dost slušný hlášky. Někdy velmi ironickej humor, rusák a jeho obraz, neporazitelný gorily, Gerard Butler a jeho nejlepší kámoš, ktrej se mu přizná, že je teplej. No libovka, a navíc nepřekonatelnej soundtrack!

Prokletý ostrov (2010)

Naprosto skvělý psychodrama. DiCaprio se obul do role, tak jak umí. A o lidskou psychiku se vůbec tak nějak zajímám. Byl jsem v Praze na takový tý celosvětový přednášce, která byla zaměřena obzvlášť proti psychyatrum a jejich metodám, které se používaly v dřívějších letech, ale nechybí ani v dnešnínpsychiatrické vědě. Scénáristi asi byli taky na takovéhle přednášce ( říkám objeli s tím celý svět ) a vzali si z ní opravdu mnoho, film je poskládán z kompletního výkladu přednášky a to se mi líbí daleko víc než samotné rozkouskované přednášky. Zde je to shrnuto to dvou a čtvrt hodiny, nejsou zde teda takové drastické momenty, jako byly tam, ale hlavní myšlenky a příběh, podávání léčiv, lobotomie atd. ve filmu nechybí, jen to neni ukázáno, což je chyba! Ale což to, to by pořád znamenalo 5*, jenže mě se tam absolutně nelíbila ta hudba, to dělal někdo, kdo se díval asi mockrát na Válku světů, protože to troubení mi vadilo už i tam! Pro mě 90%

Veřejní nepřátelé (2009)

Výborná gangsterka, která sedí jak prdel na hrnec do 30. let. Jen je pro mě škoda, že toho přitroublího policajta hraje Christian Bale, nemam ho rád a doufám nikdy mít nebudu.

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Westerny mi nikdy nepadly do noty, ale tohle je velice povedenej snímek a každýmu ho můžu doporučit!