Putá osudu (1992) (TV film) odpad!

Technické spracovanie na úrovni koncoročného predstavenia materskej školy je hrozné a dokonalé kazí dojem z celého "filmu". Pôsobí to ako nepodarený záznam amatérskej divadelnej hry doplnený zúfalými špeciálnymi efektmi. A herecké výkony tiež nestoja za reč. Nedokážem si vysvetliť čo motivovalo tvorcov tohto diela a ako to vôbec mohli vypustiť do sveta a podpísať sa pod to.

Holy Motors (2012) odpad!

Ďalší artový film, ktorý ma utvrdil v tom, že v očiach niektorých ľudí asi ostanem barbarom, pretože takýmto samoúčelným filmom nedokážem prísť na chuť. Niektoré scény boli zaujimavé, ale ja od filmu čakám aspoň nejaký príbeh alebo atmosféru. V Holy Motors som nič také nenašiel. 10 %

Místo dopadu: Berlín (2009) (TV film) odpad!

Ako paródia by to bolo skvelé, tvorcovia to však mysleli vážne. Slabý scenár, slabí herci, priemerná hudba, mnoho chýb a logických nedostatkov, atď. 5 %

Luníček & Perešníček (2010) (seriál) odpad!

Hospodárske noviny to nazvali slovenskými Simpsonovcami...ale toto je jednoducho zlé. Animácia je strašná a nepôsobí ani tak vtipne ako v South Parku, tu to len vyzerá tak, že to autori odflákli. A dej? Sú to iba pospájané skeče, ktoré sa tvária vtipne, ale nie sú. Oproti tomuto aj Lokal TV pôsobí ako vrchol slovenskej kinematografie.

Smotánka (1996) (pořad) odpad!

Priznám sa, že kompletne som videl iba jeden diel, aby som si mohol urobiť názor. A ten názor je ten, že toto snáď nikto nemôže sledovať pravidelne. Pripadalo mi to ako relácia iba pre celebrity, kde sa celebrity potešia tomu, že niekto sa ich niečo pýta a odpovedajú na kameru (kto má novú kabelku a tak) a potom sa to odvysiela. K tomu sa pridajú zvláštne efekty s hviezdičkami, preexponovaním a debilnou hudbou a je to! 0 % toto je fakt relácia namiesto ktorej je lepšie pozerať sa na bielu stenu.

Bruno (2009) odpad!

Nie som velmi konzervativny, ale toto bola neskutocna blbost. Vydrzal som to iba prvych 20 minut. Z tych 20 minut bol lahko vtipny iba uvod, potom len nuda a nechutnosti. Borat sa mi pacil, vynikal hlavne dojmom autentickosti, ale Beuno je len jeho nechutnejsia napodobenina. Vtipne by to mozno bolo, ak by to neposobilo filmovym dojmom.