Storm Warning (2007) odpad!

Možná by to bylo zábavné, jako komiks na jedno použití...ale asi ne, je to opravdu blbé, samé lacino - hororové klišé, nemá to atmosféru. Od začátku je jasné, co přijde. Nenapadá mě nic, co bych na filmu mohl vyzdvihnout. Snad jen, že to má jen 82 minut.

Na druhé straně (2007)

Další důkaz, že relativně vysoké hodnocení filmu na CSFD, často nemusí a v tomto případě ani neznamená kvalitní podívanou.

Wanted (2008)

Mě to přišlo, jako tuctová vykrádačka nejrůznějších novodobých "akčňáků" ...viz. hafo záběrů na letící kulky, nebo styl hlavní hrdina "vypravěč". Nechtěně mě pobavila deratizační scéna, která je úžasně debilní...ale na druhou stranu originální. Je to po všech stránkách (snad vyjma některých hereckých výkonů) hodně slabý film a známá jména jsou ve filmu jen pro reklamu.

Karu Süda - Medvědí srdce (2001)

Je zajímavé pozorovat kolik je mezi kritiky tohoto filmu kvazi schopných scénáristů a vyznavačů logiky. Tohle rozhodně není film pro každého, ale každý v něm může něco najít.

Ja milujem, ty miluješ (1980)

"Pišta ty ožran!.... Já nepijem !.... Od kedy ,od včera?..... Od dněs!".....

Pravidla násilí (2007) odpad!

Gillian je ve svých skoro 40, ještě celkem kus, ale to nijak nepomohlo pozvednout tuhle slátaninu.Pokud snesete hodně reklamy na auta Lexus (vybrali si soudruzi trochu divný film na svůj product placement) můžete na to mrknout...

Soukromá válka pana Wilsona (2007)

Doufám, že se v Americe nedělá politika, tak jak to líčí tento film...to potom pán Bůh s námi, nebo snad Alláh akbar. Příběh o tom, jak američané (vlastně jeden děvkař a alkoholik) zase jednou zařídili správnou věc a dodávali zbraně muslimům, v boji proti komančům. Scénář je pěkně zabalen do Hollywoodského pozlátka. Naštěstí je zde alespoň špetka sebereflexe, kam až situace v Afghánistánu později zašla. Každopádně mi trochu uniká logika, podle které si amíci mohli dovolit dodávat pouze zbraně ruské výroby, aby na sebe neupozornili ,načež o pár záběrů dále, členové jakéhosi afghánského vesnického JZD bez mrknutí oka sundají 3 sovětské vrtulníky Mi - 24, americkými raketami Stinger.... Asi se filmařům nechtělo vysvětlovat, že v té době už byl v SSSR u "kormidla" Gorbačov, který nad tím naštěstí přivíral oči... PS: Tom Hanks je vé své roli, jako vždy výborný.

Saw: Hra o přežití (2004)

Prostoduchá, vykonstruovaná hříčka.Vázne logika, váznou herecké výkony.Takových a podobných scénářů, lze vychrlit, s trochou fantazie (ale zase se to nesmí přehnat - jen odsud posud) v krátké době bezpočet.Měl jsem problém to dosledovat do konce.

Na vlastní nebezpečí (2007)

Jsou v životě věci, které je lepší nezkoušet, nevidět, nezažít.Film " Na vlastní nebezpečí " je jedna z nich. Jedna * , za jedno pěkné poprsí.