Elitní jednotka (2007)

Adrenalinem hnaná akce o kruté a tvrdé realitě brazilským favel... Jen tak na okraj, miluji komentáře všech rádobyhumanistů o tom, jak je to fašistické, blablabla... Zkuste žít pár týdnů v Riu a rychle vás vaše názory přejdou.

Futurama: Milion a jedno chapadlo (2008) (video kompilace)

Už to není, co to bývalo, ale stále to určitě stojí za shlédnutí, výborně jsem se u toho opět (s nostalgickou slzou v oku) pobavil.

Mladí muži za pultem (1994)

Nuda. Dvě hvězdičky jsou za těch pár dobrých vtípků. Aspoň jsem si u toho stihl přečíst noviny.

Deadwood (2004) (seriál)

Výborný western... Jen ten závěr/nezávěr mě naštval.

The Wire - Špína Baltimoru (2002) (seriál)

Wow. Nenechte se odradit zpočátku vlažným tempem. Příběh vás postupně víc a víc vtahuje a od poloviny první sezóny vás už tenhle skvělý krimi seriál určitě nepustí.

Drawn Together (2004) (seriál)

Nechápu, jak tuhle sexistickou, šovinistickou, rasistickou, xenofobní, homofobní show mohli v USA pustit do televize, ale ještě že tak. Nevybíravostí bez servítků mi to trochu připomíná starou dobrou Českou sodu.

Poslední pevnost (2001)

Nemůžu si pomoct, ale tady půjdu proti názoru většiny - mně se to prostě líbilo. Ano, je to patetické a ano, je to heroické. Občas takový film ale rozhodně není na škodu.

Wanted (2008)

Ne, tak toto opravdu nebylo to pravé ořechové. James McAvoy byl snad nejhorší možná volba pro hlavní roli a nezachrání to ani velice uvěřitelná vražedkyně v podobě Angeliny Jolie a standardně skvělý Morgan Freeman.

Resident Evil: Zánik (2007)

Tak tohle bylo hodně, hodně slabé. "Nemůžu" se dočkat dalšího dílo, kde bude Milla Jovovich alespoň ve sto exemplářích...