Schindlerův seznam (1993)

Naprosto úžasný film jehož vyznění bohužel padá na rozporuplné osobnosti Oskara Schindlera. Ani sekundu ze 197 minutové stopáže jsem se nenudil. Obdivuhodné!

Rammstein: Völkerball (2006) (koncert)

Stonásobně syrovější, barevnější a ohnivější než, už tak perfektní, Live aus Berlin. Nejlepší koncert jaký jsem kdy viděl!

Sbal prachy a vypadni (1998)

Šílená, ujetá gangsterská jízda a opravdu skvělý start nejen Ritchieho filmové kariéry....

Zack a Miri točí porno (2008)

Vynikající romantická komedie bez jediného hluchého místa. Tradičně skvělý smithovský humor a herecké výkony ústřední dvojce (hlavně Elizabeth Banks) zajistily pro další Smithovo dítko dalších pět hvězd.

Grindhouse: Planeta Teror (2007)

Co zpackal Tarantino překvapivě napravuje Rodriguez touhle stylovou, úchylnou a zatraceně vtipnou peckou. Tenhle film mi udělal fakt radost.

Requiem za sen (2000)

Brrrr. Po tomhle zážitku bych si nedal ani jointa.

V Bruggách (2008)

Co mě na filmu nejvíce zaujalo, bylo rychlé (až šokující) střídání nálad. Jednu chvíli se smíchy popadáte za břicho a v zápětí se zatajeným dechem sdílíte smutný osud hlavního hrdiny. Melancholický, drsný, vtipný a perfektně zahraný je tenhle film.

Futbaloví chuligáni (2007) (seriál)

Danny Dyer prolézá velké chuligánské tábory, nejen v Evropě. Dost dobrý dokument. P.S. Líbí se mi ruský styl.

Mladí muži za pultem (1994)

Černobílý film o tom, jak sedí dva kámoši v obchodě za pultem, kecají o všem možném, tropí si legraci ze zákazníků a vůbec, zažívají všelijaká dobrodružství :)

Velká ryba (2003)

Kouzelné, hravé, příjemné, dojemné. Moc pěkné. Forrest Gump na Burtonův způsob.