Mistrův syn

Drunken Master

Drunken Master

Komedie / Akční

Hong Kong, 1978, 107 min

Možno až príliš hongkongsky šialené.(25.6.2012)

Naprosto výborná záležitost, nic takového už dneska nikdo nenatočí. Srovnávat by se dalo možná tak s filmem Ong-bak, ale to už je přecejen něco jiného - thajský box a navíc se bere moc vážně (když nepočítám honičku s tuk-tuky). Toto je opravdu nejlepší bojový film, co jsem kdy viděl, 24letý Jacky Chan ve vrcholné formě, nepřetržitá akce od začátku do konce. Samozřejmě, už z toho vyplývá, že děj to mít ani nemůže, ale to je vlastně dobře - kradl by čas soubojům. PS: Freddie Wong?? WTF??(17.3.2008)

• novoten

Jackie se může roztrhnout, ale ve špatném filmu. Trapný humor, triviální příběh a všechno, co mi kdy mohlo vadit na asijském akčňáku shrnuto pod jeden snímek.(26.6.2006)

Naprosto ichtilní děj a infantilní humor naštěstí vyvažuje choreografie a poctivě natočené bojové scény. Na ty je radost pohledět. 70%(18.9.2007)

Naprosto skvělá komedie se šílenou zápletkou a geniální choreografií Yuen Woo-pinga . Další kung-fu skvost!(27.4.2007)