Mistrův syn

Majstrov Syn

Jackie Chan a majstrov syn

Komedie / Akční

Hong Kong, 1978, 107 min

Tak tu asi to hvězdné hodnocení srazím. Jackie Chan je ukňouraný fracek, který se ani za mák nepoučí ze svých chyb a jeho učitel, starý opilec, který se až po džberu vína udrží na nohou měl být prý tím nejtvrdším učitelem Číny, haha. Sice tu jsou vtipné momenty, bitek by mohlo být méně, a hlavně zápletka by nemusela být tak jednoduchá a přímočará...ale chápu, to se od kung-fu filmů přece očekává:)(17.3.2008)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,470,389 ▐ takmer nonstop akcia, až do zbláznenia, Jackie Chan je blázon "opitý" /80%/(18.9.2016)

• HellFire

Většinu času trapná podívaná. Možná to ale bylo tím dabingem.(1.5.2010)

Fakt vtipnej nářez a hodně Jackieho jokeů je opravdu vtipnejch. Skoro až Jim Carreyovskejch rozměrů. Bitky jsou dobrý a filmu ,kde je týpek s poskakujícíma kozama a HLAVNĚ týpek co bojuje jen hlavou, nemůžete dát méně než plné hodnocení. Teď jsem měl možnost to vidět i s českym dabingem od AV studio Praha z roku 1997 a byl to nářez. Fakt dlouho jsem se takhle nezagebil filmovejm hláškám, jak tady. Fakt skvěle odvedená práce.(23.6.2005)

Chlastom k najlepšiemu kung fu. Tu treba nostalgické súhvezdia a iné hviezdy dať bokom, lebo tých 12 minút, čo sa nebojuje, alebo necvičí kung-fu je morálne poriadne pozadu. Jackie nemá štipku rešpektu k otcovi a sem tam obťažuje slečnu a udrie aj starú ženu. Nažerie sa ako prasa, zmláti celý personál reštaurácie a bez zaplatenia odíde. Chcel utopiť svojho majstra, otca ma na háku a jediné čo ho dá do kolien, je jeho neschopnosť zmlátiť fúzatého majstra. Tak sa ožerie a dokáže to. Tak ok, štáb mal v sebe 3 promile a ľaľa deti berte si príklad. V súčastnosti to už aj s veľkou dávkou nadhľadu bije do očí aj keď sú súboje kreatívne, vtipné a stále na kvalitnej úrovni. Hej veru vtedy s toho možno padala sánka no dnes ostáva iba (zrejme) najviac nadhodnotený kung fú film. S odretými ušami 3.(15.11.2011)