Cesta do pravěku

• Československo Cesta do praveku (více)

inachisio

Jako dítě jsem film milovala. Ano, loutky už dnes nevypadají ani za mák živě, ale co já o tom můžu vědět? V té době to bylo úžasné, vytvořit to vyžadovalo obrovskou práci a dívat se na to je skvělé a napínavé od začátku dokonce. Mě osobně to stále přijde dokonalé, kouzelné a - fantastické! ()

Aurus odpad!

Ve své době kdy to vyšlo to byla revoluce ovšem teď to je k smíchu. Kdyby mi bylo 6-7 let tak bych dal maximálně 3* ale teď jednoznačně odpad. Jo ani v dětství mě tenhle film nezaujal a to sem ho viděl asi 5× a vícekrát už fakt nechci. Příběh je docela fajn, postavy jsou blbé a nesympatické, hudba je k smíchu, efekty na prd, lokace nezajímavé a kamera filmu je fakt špatná. Za mě 0/10. Asi nejhorší film který jsem kdy viděl. ()

jesus666

Jeden z najobľúbenejších filmov môjho detstva. Dokonca aj v súčasnosti, keď sa na tento film pozerám, zostávam v nemom úžase nad niektorými použitými trikmi a tajne dúfam, že aj mne sa podarí jedného pekného dňa preplávať loďkou do praveku. ()

bery71

Legendární klasika bohužel jen českého filmu. Efekty na svoji dobu a rozpočet nevídané. A dětští herci byli dřív zkrátka lepší. ()

solid

Pan režisér Karel Zeman se musel vrátit v čase, protože vytvoril na světové poměry nevídanou podívanou a já jsem pyšný na to že byl Čech. ()

bangee

.... tak to byl teda výlet... výlet do světa pana Zemana. Už jako malej jsem snil, že se s klukama taky jednou svezu. Provedení jistě může přijít zastaralé, nicméně má svoje osobité kouzlo, které mě i po těch letech vrací do dětské fantazie. ()

tuwanakha

Klenot českého SF filmu. Obdivováno malým Spielbergem natolik, že jako známý režisér natočí Jurský park. Hvězdička dolů za dialogy...jak mě ti kluci tím přehnaným mentorovaním vždycky lezli na nervy.... ()

Vakomlok

Karel Zeman je král trikových záběrů. Snímek je o třicet let mladší než třeba Souboj titánů a podle mého názoru je na daleko lepší úrovni. ()

marshaall

Partia chlapcov plaviacich sa po Vahu napriec casom, stretavajuc rozne potvory na cele s dinosaurami – lepsi namet som si pred 15timi rokmi vedel len sotva predstavit. Myslim, ze pre laikov do prehistorie aj celkom poucne. A na film z roku 1955 tie efekty – klobuk dolu. ()