poster

Duch

 • USA

  Ghost

 • Československo

  Duch

Drama / Romantický / Thriller / Fantasy

USA, 1990, 127 min

Režie:

Jerry Zucker

Scénář:

Bruce Joel Rubin

Kamera:

Adam Greenberg

Hudba:

Maurice Jarre

Střih:

Walter Murch

Scénografie:

Jane Musky

Kostýmy:

Ruth Morley
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • CheGuevara
  *****

  Když už tak minimálně za Unchained Melody a scénu s hrnčířským kruhem. Romantická limonáda jako řemen, které jsem schopen odpustit téměř cokoliv.(30.1.2007)

 • MM_Ramone
  *****

  V "Duchovi" sa stretli traja známi hollywoodski herci - Patrick Swayze, Demi Moore a Whoopi Goldberg, pre ktorých sa stal tento film vrcholom ich hereckej kariéry. Svoje úlohy tu zvládli na výbornú. Duchársky thriller, na ktorý sa nezabúda. Romantická dráma, ku ktorej sa rád vraciam. Tento snímok bol ocenený dvoma soškami Oscara. Jednu získala Whoopi Goldberg za výkon herečky vo vedľajšej úlohe a druhá bola poctou za najlepší pôvodný scénar. "Duch" je vyváženou kombináciou romantického filmu, krimi thrilleru a mystickej drámy. *****(31.1.2008)

 • cheyene
  *****

  Zajímavé, dobře zpracované, příjemné a oddechové. Největší překvapení snímku (rozuzlení) opravdu stojí zato!(25.9.2010)

 • B!shop
  *****

  Fakt nadhernej romantickej film. Hlavni plus je, ze romanticky sceny jsou fakt paradni, ale kdyz prijde na ducharsky sceny, tak ty jsou zvladnuty jak trikove, tak to, co ma bejt napinavy skutecne je a zaroven i fungujou vtipy, ktery sem vnasi hlavne Whoopi, ale oskara bych ji za to nedal. Jinak Moore i Swayze se prekonavaj a podavaj na svy pomery fantasticky vykony a jeste musim zminit ducharskyho vaguse Schiavelliho. Celkove fakt nadherne natocenej film, jen skoda tech par hluchejch mist. Slabsich 5*.(19.9.2008)

 • Divočák
  ***

  Sladký slaďák a nic moc k tomu. Ale že zrovna Zucker natočil něco takového...(8.10.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace