Duch

Maurice Jarre

Walter Murch

Kostýmy:

Ruth Morley

|| Scenár: Bruce Joel Rubin | Hudba: Maurice Jarre (score), Alex North (Unchained Melody) | Produkcia: Steven-Charles Jaffe, Bruce Joel Rubin, Howard W. Koch, Lisa Weinstein, Lauren Ray | Distribúcia: Paramount Pictures | Rozpočet: 21 miliónov $ | Tržby: 505,702,588 $ ||(6.7.2011)

Pro mě zajímavé téma, ale dost velká sladárna...(10.12.2006)

Krásný romantický příběh v duchařském obleku. Krásná Demi Moore a pro ženy jistě přitažlivý Patrick Swayze. Ujetá Whoopi Goldberg tomu celému přidává lehčí vtipnější rovinu.(16.8.2004)

RETRO Tenkrát v tom roce 1990 to byl neskutečnej trhák…. Na začátku je romantika. Pak tragédie. Zase romantika, špetka humoru, napětí, opět romantika, napětí, akce. A zase romantika. Co by se tomu dalo vytknout? DVD má otřesnej!! zvuk a dabing (jsou filmy, který si z nostalgie pustím česky  ). Humor je tehdy, když je na scéně W.Goldberg, jenž hraje ,,tu svoji cáklou ženskou“. To ji jde nejlíp. Takže s odstupem času dávám z nostalgie ****. Dnes bych dal tak 3. A vo tom to je. Všichni zlý patří do pekla!(4.9.2005)

K tomuhle filmu neni snad co psát, snad skoro každý ho zná.... Ale jen si představte, že se tohle kolem nás děje.. neni to strašidelné?(21.5.2009)